Oša komanda atspēlējas no 0:2 un izcīna punktu

05/10/2019 22:46

Mārcis Ošs Šveices čempionātā futbolā palīdzējis Neišteles “Xamax” mājās spēlēt neizšķirti 2:2 (0:2) ar Ženēvas “Servette” klubu. Ošs laukumā pavadīja visu spēli, bet ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Zīmīgi, ka abas komandas iepriekšējā tikšanās reizē, kas bija augusta pēdējā dienā, nospēlēja ar tieši tādu pašu rezultātu. Augusta spēlē vadībā ar 2:0 bija “Xamax”, bet šajā mačā to pašu paveica “Servette”, abām komandām līdz spēles beigām spējot izlīdzināt rezultātu.

Rezultātu 15.minūtē atklāja Varols Tasars, viņam precīzi sitot no tālas distances, bet trīs minūtes vēlāk no aptuveni 11 metriem 2:0 panāca Gaels Ondoua. Mājinieki pirmajā puslaikā vārtus neguva, tomēr tas izdevās mača 50.minūtē. Pēc haotiskas cīņas par bumbu soda laukumā ieskrēja Gaitons Karlens, kura raidītais sitiens ar pārlidoja pāri vārtsarga galvai, samazinot rezultātu līdz minimumam.

Sajūtot gūto “vārtu garšu”, Neišteles komanda turpināja aktīvi uzbrukt, kas 78.minūtē nesa rezultātu, jo soda laukumā tika paklupināts Rafaels Nucolo, kurš brīdi vēlāk arī realizēja “pendeli”. Kā izrādījās vēlāk, šie arī bija pēdējie vārti spēlē, bet pateicoties tiem, “Xamax” nopelnīja punktu par neizšķirtu.

Svētdien Šveices čempionātā spēle paredzēta arī Roberta Uldriķa komandai “Sion”.

No latviešu pārstāvētajām komandām turnīra tabulā visaugstāk atrodas “Sion”, kas deviņās spēlēs ar iekrātiem 16 punktiem atrodas ceturtajā pozīcijā, bet Andra Vaņina “Zurich” ar 11 punktiem ir sestā. “Xamax” desmit mačos nopelnījusi astoņus punktus, ierindojoties astotajā pozīcijā.