Oša pārstāvētā “Xamax” kompensācijas laikā izlaiž no rokām uzvaru

03/11/2018 22:38

Latvijas futbola izlases aizsarga Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax” sestdien Šveices augstākās līgas spēlē kompensācijas laikā izlaida no rokām uzvaru.

“Xamax” 13.kārtas mačā viesos nospēlēja neizšķirti 2:2 (0:1) ar vienu no turnīra augšdaļas komandām “Thun”.

Ošs maču sāka pamatsastāvā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes, spēles 16.minūtē saņemot dzelteno kartīti.

Sākoties mača kompensācijas laikam, “Xamax” bija vadībā ar 2:1, tomēr uzvaru nenoturēja, ar sitienu no soda laukuma robežas neizšķirtu izraujot Marvinam Špīlmanam.

Svētdien uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” savā laukumā uzņems “St. Gallen” vienību, kuru ceturtdien pārspēja Šveices kausa astotdaļfinālā. Tikmēr vārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā “Zurich” viesosies pie “Luzern” futbolistiem.

Šveices superlīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 13 spēles iekrātu 34 punktiem ir Bernes “Young Boys” vienība, kam ar 20 punktiem seko “Basel” un “Thun”, kam ir 19 punkti. Tālāk ceturtajā pozīcijā ar 17 punktiem ir “Zurich”, “Sion” ar 11 punktiem ir astotā, bet “Xamax” ar tikpat punktiem ieņem priekšpēdējo – devīto – vietu.