Oša pārstāvētā “Xamax” sezonu turpina bez uzvarām

26/09/2019 23:28

Latvijas futbola izlases aizsarga Mārča Oša pārstāvētā komanda Neišteles “Xamax” ceturtdien Šveices čempionātā piedzīvoja ceturto zaudējumu, sezonu turpinot bez panākumiem.

“Xamax” viesos ar 0:1 (0:0) piekāpās “Luzern”, Ošam nospēlējot visu spēli.

Oša pārstāvētā komanda pirmajā puslaikā bieži aizstāvējās, pretiniekiem ļaujot izdarīt desmit sitienus, no kuriem gan tikai divi bija vārtu rāmī. “Xamax” spēja atbildēt vien ar trim mēģinājumiem, taču puslaiks noslēdzās neizšķirti 0:0. Otrajā puslaikā noturēties vairs neizdevās, jo savu iespēju 69.minūtē izmantoja Blesings Eleke, viesiem nonākot iedzinējos 0:1.

Ar vienu sitienu vārtu rāmī “Xamax” otrā puslaika noslēgumā vairs nespēja atspēlēties, piedzīvojot ceturto zaudējumu astoņās spēlēs.

Sestdien Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” viesosies pie Bernes “Young Boys”.

No latviešu pārstāvētajām komandām turnīra tabulā visaugstāk ir Uldriķa “Sion”, kas astoņās spēlēs iekrājusi 16 punktus, ieņemot trešo pozīciju. Andra Vaņina “Zurich” tikpat mačos ar astoņiem punktiem ir septītā, bet “Xamax” ar četriem ir pēdējā, desmitajā vietā.