Oša pārstāvētā “Xamax” tikpat kā atvadās no izredzēm saglabāt vietu Šveices superlīgā

30/05/2019 22:19

Latvijas futbola izlases aizsarga Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax” ceturtdien tikpat kā atvadījās no izredzēm saglabāt vietu Šveices augstākajā līgā.

Pārspēļu pirmajā mačā “Xamax” savā laukumā ar 0:4 (0:3) kapitulēja otrās līgas otrajai spēcīgākajai komandai “Aarau”.

Ošs šajā mačā laukumā pavadīja visas 90 minūtes, nespējot komandu glābt no negaidīti pārliecinošas neveiksmes. Ja pirmos vārtus “Xamax” ielaida 22.minūtē pēc centrējuma, nākamie divi jau bija pretuzbrukumos, kad mājinieki bija devušies uzbrukumā, lai atspēlētos. Tas pirmo puslaiku lika noslēgt ar 0:3.

Otrajā puslaikā “Aarau” guva vēl vienus vārtus. Spēles 52.minūtē “Xamax” arī palika mazākumā.

Atbildes spēle notiks svētdien “Aarau” laukumā, tomēr “Xamax” būs jāpaveic varoņdarbs, lai gūtu uzvaru divu maču summā.

“Xamax” komanda Šveices čempionātā bija devītā desmit vienību konkurencē, tāpēc tai jāpiedalās pārspēlēs.

Sagaidāms, ka pēc šiem abiem mačiem Ošs pievienosies Latvijas izlasei, kas jūnija ievadā savā laukumā aizvadīs divas spēles 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklā.