Oša pārstāvētajā klubā vienam futbolistam Covid-19 testi bijuši pozitīvi

Mārcis Ošs, sportazinas.com
Mārcis Ošs | Foto: xamax.ch

Latvijas futbola izlases aizsarga Mārča Oša pārstāvētajā Neišateles “Xamax” komandā vienam no spēlētājiem tomēr Covid-19 tests ir bijis pozitīvs, otrdien ziņoja klubs savā tīmekļa vietnē.

Svētdien jau ziņots, ka Neišateles “Xamax” komandas spēlētājiem pēdējie Covid-19 testi ir bijuši negatīvi. 7.jūlijā “Xamax” tikās ar Andra Vaņina pārstāvēto “Zurich”, un sestdien “Zurich” vēstīja, ka Covid-19 konstatēts sešiem futbolistiem un trim kluba darbiniekiem.

Cīrihes komanda kādu laiku atradās pašizolācijā, un 30.kārtas Cīrihes komandas mačs tika pārcelts uz vēlāku laiku, taču šodien “Zurich” jau aizvadīja spēli, viesos ar 0:4 zaudējot “Basel”. Vaņina pieteikumā nebija.

Piesardzības nolūkā arī Neišateles klubs veica analīzes, kurās atklājās, ka visi spēlētāji, tehniskais personāls un komandas administrācija ir veseli.

Otrdien Neišateles klubs tomēr bija spiests paziņot, ka atkārtota “koronavīrusa pārbaude atklāja pozitīvu rezultātu”. “Tas attiecas uz pirmās komandas spēlētāju, kurš nespēlēja pret “Zurich” un “Thun”. Viņa identitāte netiks atklāta publiski viņa un viņa ģimenes labā,” teikts paziņojumā.

Viens no spēlētājiem, kurš nepiedalījās abos minētajos mačos ir arī no savainojuma atlabstošais Ošs.

Pēc paziņojuma par šo inficēšanos klubs darīs visu iespējamo, lai pēc iespējas efektīvāk tiktu galā ar saslimšanas risku, lūdzot palīdzību arī kantona ārstiem un Šveices Futbola līgai.

Daniela Ontužāna pārstāvētā vienība “St. Gallen” ar 59 punktiem 30 spēlēs saglabā līderes godu, bet par punktu mazāk ir Bernes “Young Boys” futbolistiem. “Zurich” ar 42 punktiem 30 spēlēs ir sestā, “Sion” ar 27 punktiem 29 mačos ir devītā, bet “Xamax” ar 23 punktiem 30 spēlēs – pēdējā desmit komandu konkurencē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par