Oša pārstāvētajai “Lugano” neveiksme Šveices čempionātā

11/05/2021 23:59
Mārcis Ošs

Latvijas futbola izlases aizsargs Mārcis Ošs otrdien laukumā pavadīja visu Šveices superlīgas spēli, viņa pārstāvētajai “Lugano” komandai piedzīvojot zaudējumu izbraukumā. Oša pārstāvētā “Lugano” viesos ar 0:2 (0:2) zaudēja “Basel”.

Mājinieki uzvaru nodrošināja pirmā puslaika vidū, kad 19.minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Pajtims Kasami, bet piecas minūtes vēlāk precīzs bija Valentīna Štokera sitiens.

“Lugano” ar 43 punktiem 34 spēlēs atkāpusies uz sesto vietu, divas spēles pirms čempionāta beigām no trešās vietas atpaliekot par četriem punktiem, bet Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” ar 34 punktiem 33 mačos ir pēdējā jeb desmitā. Pagājušajā sezonā Šveices čempionātā uzvarēja Bernes “Young Boys” vienība.