Osaku turpmāk trenēs Klijsteras bijušais treneris

Naomi Osaka, sportazinas.com
Naomi Osaka | Foto: US Open

Divkārtējā “Grand Slam” čempione Naomi Osaka no Japānas par savu galveno treneri nolīgusi Beļģijas speciālistu Vimu Fiseti.

Osaka bez trenera ir jau kopš septembra, kad pēc neveiksmes “US Open” turnīrā viņa pārtrauca sadarbību ar Džermeinu Dženkinsu. Kopš tā laika viņu pieskatīja pašas tēvs.

Iepriekš februārī viņa pārtrauca sadarbību ar Aleksandru Bajinu, lai arī viņa guva savu pirmo uzvaru “Grand Slam” turnīrā – Austrālijas atklātajā čempionātā.

Sezonas turpinājumā japānietei nācās samierināties ar ātru izstāšanos no Francijas atklātā čempionāta un Vimbldonas turnīra.

Fiseti no 2009. līdz 2011.gadam Kimai Klijsterai palīdzēja izcīnīt trīs “Grand Slam” titulus. Tāpat viņš strādājis ar citām pasaules vadošajām tenisistēm – Simonu Halepu, Petru Kvitovu un Angeliku Kerberi, kura bija viņa pēdējā audzēkne.

Osaka šogad kļuva par pirmo tenisisti kopš 2001.gada, kura savus pirmos divus “Grand Slam” titulus izcīnīja divus gadus pēc kārtas “US Open”. Šādu sniegumu pirms 18 gadiem demonstrēja arī Dženifera Kapriati no ASV.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par