Ošam dzeltenā kartīte, komanda turpina spēlēt veiksmīgi

05/05/2019 19:47

Latvijas futbola izlases aizsargs Mārcis Ošs svētdien nopelnīja dzelteno kartīti Šveices čempionāta mačā.

Tikmēr Oša pārstāvētā “Xamax” izbraukumā ar 2:0 (0:0) uzvarēja “Thun” futbolistus, tiekot pie svarīga panākuma cīņā par palikšanu Šveices augstākajā līgā.

Ošs šajā mačā laukumā pavadīja visas 90 minūtes, bet dzelteno kartīti viņš nopelnīja cīņas 19.minūtē. Uzvarētāju sastāvā pa vārtiem guva Kemals Ademi un Samirs Ramizi.

“Xamax” vienība pašlaik atrodas uz viļņa, jo tai ir četru nezaudējumu sērija – trīs uzvaras un viens neizšķirts.

Citviet pārliecinošu zaudējumu piedzīvoja uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion”, kas savā laukumā ar 0:4 (0:2) atzina šīs sezonas čempiones Bernes “Young Boys” pārākumu.

Uldriķis šoreiz laukumā pavadīja visas 90 minūtes, tomēr izcelties nespēja.

Savukārt sestdien vārtsargs Andris Vaņins palika rezervē, kamēr viņa pārstāvētā “Zurich” komanda viesos ar 0:3 (0:0) kapitulēja spēcīgajai “Basel”.

Šveices superlīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 32 spēlēs iekrātiem 82 punktiem ir čempione Bernes “Young Boys”, bet septītā un astotā ar 37 punktiem ir attiecīgi “Sion” un “Zurich”. Tikmēr Neišateles “Xamax” ar 36 punktiem ieņem priekšpēdējo vietu desmit komandu konkurencē, tomēr no drošās zonas tā atpaliek tikai par punktu.