Ošam dzeltenā kartīte “Lugano” Šveices čempionāta spēlē

17/02/2021 23:18
Mārcis Ošs

Latvijas futbola aizsargs Mārcis Ošs trešdien nopelnīja dzelteno kartīti Šveices superlīgas spēlē, kurā “Lugano” vienība spēlēja neizšķirti savā laukumā. “Lugano” mājās spēlēja 1:1 (1:0) ar Ženēvas “Servette”.

Ošs trešo spēli pēc kārtas tika iekļauts “Lugano” pamatsastāvā un dzelteno kartīti nopelnīja 22.minūtē. Viņš laukumā bija līdz finālsvilpei. 18. minūtē uzvaras vārtus guva Asumā Abubakars. Viesiem lieliska iespēja izlīdzināt rezultātu bija 87.minūtē, taču 11 metru soda sitienu nerealizēja Alekss Shalks.

Tomēr viesi panāca neizšķirtu mača kompensācijas laika trešajā minūtē, reabilitējoties par neiesisto “pendeli” un vārtus gūstot Shalkam. “Lugano” ar 27 punktiem 20 spēlēs ieņem piekto vietu, bet “Servette” ar 25 punktiem ir sestā.