Ošam dzeltenā kartīte zaudējumā “Young Boys”

28/07/2019 20:12

Latvijas futbola izlases aizsarga Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax” komanda svētdien cieta zaudējumu Šveices superlīgas otrās kārtas spēlē.

“Xamax” savā laukumā ar rezultātu 0:1 (0:0) piekāpās iepriekšējās sezonas čempionei Bernes “Young Boys”.

Vienīgie vārti tika gūti 73.minūtē, kad kamerūnietis Ngumo Ngamaleu aizlauzās līdz mājinieku soda laukumam un, spītējot Oša pretestībai, tika pie brīva sitiena, raidīdams bumbu tīklā. Deviņas minūtes vēlāk Ošs nopelnīja dzelteno kartīti.

Latviešu aizsargs laukumā bija visas 90 minūtes.

Pērn “Xamax” cīnījās par palikšanu spēcīgākajā līgā, divu spēļu summā tikai “pendelēs” pārspējot otrās līgas vienību “Aarau”.

Tikmēr Latvijas vārtsargs Andris Vaņins svētdien palika uz rezervistu soliņa, viņa pārstāvētajai “Zurich” viesos cīnoties 0:0 (0:0) ar “Luzern” vienību. Tāpat arī uzbrucējs Roberts Uldriķis sestdien noraudzījās no malas maču, kurā viņa pārstāvētā “Sion” viesos spēlēja 0:0 (0:0) ar Ženēvas “Servette”.