Ošam pilna spēle, “Xamax” sešu vārtu trilleris pret Vaņina “Zurich”

24/11/2018 22:58

Šveices augstākajā futbola līgā Latvijas izlases aizsarga Mārča Oša pārstāvētā Noišateles “Xamax” savā laukumā aizraujošā cīņā nospēlēja 3:3 ar vārtsarga Andra Vaņina pārstāvēto “Zurich”.

“Xamax” labā gan pirmos (1:0) gan otros vārtus (2:0) guva Makss Veloso, kurš to paveica attiecīgi 21. un 56. minūtēs, savā pirmajā precīzajā raidījumā izmantojot “Zurich” pamatvārtsarga Janika Brehera rupju kļūdu.

Tiesa jau līdz 64. minūtei cīrihieši bija panākuši līdzsvaru – 2:2. Abus vārtus viesu labā guva kosovietis Hekurans Krueziu.

Īsi pēc tam “Xamax” atguva vadības grožus (3:2), taču noturēties tajos neizdevās, jo 76. minūtē cits kosovietis Benjamins Kololli realizēja uz mājinieku vārtiem piespriesto 11 metru soda sitienu – 3:3.

Ošam Šveices superlīgā šisbija devītais mačs, kamēr Vaņins šajā turnīrā šosezon laukumā nav nācis.

“Zurich” ar 15 spēlēs izcīnītu 21 punktu ir ceturtā, kamēr “Xamax” ar 12 punktiem jāsamierinās ar pēdējo pozīciju.