Ošam pilns mačs duelī pret Uldriķa klubu Šveicē, Šteinboram uzvara Polijā

07/10/2018 20:19

Šveices Superlīgā vārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā “FC Zurich” izbraukumā nospēlēja neizšķirti 2:2 ar “FC Thun”. Vaņins spēlei bija pieteikts, taču šodien laukumā nedevās.

Savukārt citā Šveices Superlīgas spēlē savā starpā tikās aizsarga Mārča Oša pārstāvētā Noišatelas “FCS Xamax” un uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā “FC Sion”. Mačs Noišatelā noslēdzās ar rezultātu 1:1. Ošs laukumā pavadīja visas 90 minūtes, bet Uldriķis bija pieteikumā, taču laukumā nedevās.

Superlīgas kopvērtējumā “Zurich” ar 16 punktiem desmit mačos ieņem otro pozīciju, “Sion” ar desmit punktiem ir septītie, bet Oša “Xamax” ar deviņiem punktiem – pēdējie, desmitie.

Vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Gdiņas “Arka” Polijas Ekstraklasē mājās ar 3:1 pārspēja Lubinas “Zaglebie”. Šteinbors laukumā devās sākuma sastāvā un nospēlēja visas 90 minūtes. “Arka” Ekstraklases kopvērtējumā ar 14 punktiem atrodas devītajā pozīcijā.

Latviešu uzbrucēja Dāvja Ikaunieka pārstāvētā “FC Jablonec” Čehijas augstākās futbola līgas mačā savā laukumā ar 2:0 uzvarēja “FC Slovacko”. Ikaunieks laukumā devās vien spēles 88. minūtē, kad rezultāts jau bija 2:0 mājinieku mājinieku labā. Turnīra kopvērtējumā “Jablonec” ar 19 punktiem 11 mačos ierindojas sestajā vietā.