Ošam un Uldriķim neveiksmes Šveices superlīgas spēlēs

28/02/2021 20:39
Roberts Uldriķis

Šveice

Latvijas futbola izlases aizsarga Mārča Oša un uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētās komandas svētdien piedzīvoja zaudējumus Šveices superlīgas 22.kārtas spēlēs. Oša pārstāvētā “Lugano” vienība viesos ar rezultātu 0:2 (0:1) atzina “Luzern” pārākumu.

Ošs maču sāka “Lugano” pamatsastāvā un 78.minūtē pie rezultāta 0:2 tika nomainīts. Lucernas komandai vārtus 21. un 73.minūtē guva Ihams Mahū un Kamerons Puertass.

Tikmēr Uldriķa pārstāvētā “Sion” mājās ar 0:2 (0:0) piekāpās savai tiešajai konkurentei “Vaduz”. Uldriķis spēlē iesaistījās 77.minūtē, kad “Sion” veica trīskāršu maiņu. Mājinieki abus vārtus ielaida no pretinieku “pendelēm” – vispirms 73.minūtē 1:0 panāca Gabriels Lihingers, bet kompensācijas laika trešajā minūtē punktu viesu uzvarai pielika Mohameds Kulibali.

“Lugano” ar 27 punktiem 22 spēlē turnīra tabulā ieņem septīto vietu, kamēr “Sion” ar 22 punktiem ir priekšpēdējā starp desmit komandām.

Ukraina

Latvijas futbola izlases pussargs Andrejs Cigaņiks svētdien devās uz maiņu Ukrainas premjerlīgas spēlē un kopā ar Luhanskas “Zorya” komandu svinēja uzvaru. “Zorya” Kijevā ar rezultātu 1:0 (0:0) izrāva uzvaru pār Ukrainas pēdējās desmitgades vadošo komandu Doņeckas “Shakhtar”.

Cigaņiks spēlē iesaistījās deviņas minūtes pirms pamatlaika beigām, minūti pēc tam, kad sarkano kartīti nopelnīja viņa pozīcijas spēlētājs Žuninju. Otrā puslaika kompensācijas laika piektajā minūtē viesi izrāva uzvaru. Pretinieku soda laukumā ar vairākiem “Shakhtar” futbolistiem galā tika Allahjars Sajadmanešs, kurš piespēlēja Dmitro Ivaniseņjam, ukraiņu pussargam no tuvas distances panākot 1:0.

Sestdien traumas dēļ ārpus pieteikuma palika aizsargs Kaspars Dubra, kura pārstāvētā “Oleksandriya” viesos ar 1:3 (0:1) piekāpās Poltavas “Vorskla”. “Zorya” ar 29 punktiem 15 spēlēs ieņem trešo vietu turnīra tabulā, bet “Oleksandriya” ar 22 punktiem 16 mačos atrodas sestajā pozīcijā. Iepriekšējā sezonā par Ukrainas čempioniem tika kronēti Doņeckas “Shakhtar” futbolisti, Cigaņika pārstāvētā komanda ieguva bronzu, bet Dubras klubs bija piektajā vietā.