Ošs aizvada vienu puslaiku, “Xanax” punkts pret lejasgala vienību

07/12/2019 23:01

Latvijas futbola izlases aizsarga Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax” komanda sestdien spēlēja neizšķirti savā laukumā Šveices superlīgas spēlē.

“Xamax” mājās spēlēja 1:1 (1:0) ar citu turnīra tabulas lejasdaļas vienību “Lugano”.

Mājinieki pirmajā puslaikā vārtus guva jau trešajā minūtē, kad Pjetro Di Nardo tālās piespēles viens pret viesu vārtsargu izskrēja Rafaēls Nucolo, savu izdevību realizējot. Jau otro spēli pēc kārtas Ošs pēc pirmā puslaika tika nomainīts, un “Xamax” nespēja nosargāt uzvaru, 73.minūtē ar teicamu brīvsitienu bumbu vārtu kreisajā stūrī raidot Oliveram da Kostam.

No latviešu pārstāvētajām komandām visaugstāk turnīra tabulā atrodas Andra Vaņina pārstāvētā “Zurich”, ar 27 punktiem 16 mačos ieņemot ceturto vietu. Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” ar 20 punktiem 16 mačos punktiem ieņem sesto pozīciju, bet “Xamax” nopelnījusi 13 punktus 17 spēlēs, ierindojoties devītajā pozīcijā desmit vienību konkurencē.

Svētdien “Sion” viesosies pie “Basel”, bet Uldriķis savainojuma dēļ nav devies izbraukumā, kamēr “Zurich” savā laukumā uzņems “Servette” vienību.