Ošs laukumā dodas uz maiņu “Xamax” zaudējumā

19/10/2019 23:08

Mārcis Ošs Šveices čempionātā futbolā pēc desmit spēlēm komandas pamatsastāvā pirmoreiz šosezon laukumā devās uz maiņu, bet viņa pārstāvētā Neišateles “Xamax” izbraukumā Bernē ar 1:4 (0:1) zaudēja vienai no līdervienībām “Young Boys”.

Ošs laukumā devās mača 56.minūtē, kad rezultāts jau bija 0:3, un ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Mača 33.minūtē rezultātu atklāja mājinieks Žans-Pjērs Sams, palīdzot uzvarēt mājiniekiem pirmo puslaiku ar 1:0.

Otrajā puslaikā triju minūšu laikā rezultāta starpību trīskāršoja Nikolass Burgi un Džanluka Gaudino – 3:0 Bernes kluba labā. Pēc Oša došanās laukumā 79.minūtē viesiem vienus vārtus atguva Gaetāns Karlens, bet jau pēc minūtes galarezultātu uz tablo fiksēja Felikss Mambimbi – 4:1, palīdzot komandai ar 25 punktiem 11 mačos nostiprināties turnīra tabulas otrajā vietā.

Svētdien Šveices čempionātā spēle paredzēta arī Roberta Uldriķa pārstāvētajai komandai “Sion” un Andra Vaņina pārstāvētajai “Zurich”.

No latviešu pārstāvētajām komandām turnīra tabulā visaugstāk atrodas “Sion”, kas desmit spēlēs ar iekrātiem 16 punktiem atrodas ceturtajā pozīcijā, Andra Vaņina “Zurich” ar 11 punktiem ir sestā, bet “Xamax” 11 mačos nopelnījusi astoņus punktus, ierindojoties devītajā pozīcijā.