Ošs nopelna dzelteno kartīti “Xamax” zaudējumā Šveices līgā

06/04/2019 22:32

Latvijas futbola izlases aizsargs Mārcis Ošs sestdien izpelnījās dzelteno kartīti Šveices augstākās līgas mačā, kamēr viņa pārstāvētā Neišateles “Xamax” komanda piedzīvoja zaudējumu.

“Xamax” savā laukumā ar 0:1 (0:0) piekāpās “St.Gallen”.

Ošs šajā mačā laukumā pavadīja visas 90 minūtes, dzelteno kartīti nopelnot cīņas 58.minūtē. Tobrīd vien pirms divām minūtēm “Xamax” futbolists Rafaels Nuzolo, nebija realizējis 11 metru soda sitienu, bet uzvaru viesi nodrošināja 73.minūtē.

Latviešu aizsargs šosezon laukumā devies 19 superlīgas mačos.

Citā sestdienas spēlē Latvijas izlases vārtsargs Andris Vaņins palika rezervē, kamēr viņa pārstāvētā “Zurich” viesos nospēlēja 1:1 (1:0) ar Cīrihes “Grasshoppers”.

Šveices superlīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 26 spēlēs iekrātiem 69 punktiem ir čempione Bernes “Young Boys”, bet ceturtā ar 35 punktiem 27 mačos ir uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion”, no kuras par diviem punktiem atpaliek sestajā vietā esošā “Zurich”, kas aizvadījusi jau 28 spēles. Tikmēr Neišateles “Xamax” ar 26 punktiem ieņem priekšpēdējo vietu desmit komandu konkurencē, tomēr no drošās zonas tā atpaliek jau sešus punktus.