Ošs palīdz “Xamax” cīnīties neizšķirti ar “Basel”; Uldriķis nāk uz maiņu

21/10/2018 19:35

Latvijas futbola izlases aizsarga Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax” un uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” svētdien cīnījās neizšķirti Šveices augstākās līgas spēlēs.

“Xamax” viesos nospēlēja 1:1 (0:1) ar divdesmitkārtējo Šveices čempioni “Basel”.

Ošs maču sāka pamatsastāvā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Mača rezultātu 40.minūtē atklāja “Basel” un Šveices izlases uzbrucējs Albians Ajeti, kurš pretinieku soda laukumā gaisa divcīņā uzvarēja “Xamax” aizsargus un ar galvu raidīja bumbu vārtos. Tiesa, jau otrā puslaika septītajā minūtē Neišateles komanda panāca neizšķirtu, vārtu priekšā ar kāju sitienu pielabojot Rafaēlam Nucolo.

Tikmēr “Sion” savu līdzjutēju priekšā nospēlēja 0:0 (0:0) ar Cīrihes “Grasshoppers”.

Uldriķis spēlē iesaistījās 73.minūtē, kad nāca uz maiņu. Latvijas futbolists bija aktīvs “Sion” uzbrukumos, taču mājiniekiem neizdevās uzlauzt pretinieku vārtus.

Sestdien rezervē palika Latvijas izlases vārtsargs Andris Vaņins, kura pārstāvētā “Zurich” izlaida divu vārtu pārsvaru un savā laukumā nospēlēja neizšķirti 3:3 (2:0) ar Bernes “Young Boys”, kas ir iepriekšējās sezonas čempione un šīs sezonas līdere.

Vaņins oktobrī sargāja Latvijas izlases vārtus UEFA Nāciju līgas spēlēs, kamēr Ošs nacionālajā valstsvienībā palika rezervē, bet Uldriķis U-21 komandā aizvadīja divus pilnus mačus.

Šveices superlīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 11 spēles iekrātiem 28 punktiem ir Bernes “Young Boys” vienība, kam ar 18 punktiem seko “Thun”, bet tālāk ar 16 punktiem ir “Zurich” un “Basel” vienības. “Sion” ar 11 punktiem ir astotā, bet “Xamax” ar desmit punktiem ieņem pēdējo – desmito – vietu.