Ošs palīdz “Xamax” pārspēt Šveices līgas līdervienību

22/04/2019 19:18

Svētdien Latvijas futbola izlases aizsarga Mārča Oša pārstāvētā Šveices augstākās līgas komanda Neišateles “Xamax” savā laukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja čempionāta līderi Bernes “Young Boys”.

Ošs laukumā devās sākuma sastāvā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes. Mājiniekiem uzvaru mača 73. minūtē izrāva Kamels Ademi.

“Xamax” pēdējās piecās spēlēs guvusi desmit punktus un uzlabojusi savas pozīcijas cīņā par vietas saglabāšanu superlīgā.

Jau ziņojām, ka Latvijas futbola izlases vārtsargs Andris Vanins piektdien atgriezās “Zurich” komandas vārtos, taču ielaida trīs bumbas Šveices čempionāta cīņā. “Zurich” savā laukumā ar 0:3 piekāpās “Lugano” futbolistiem.

Citviet uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” komanda savā laukumā ar 0:3 (0:1) piekāpās slavenajai “Basel”.