Ostapenko aizvadīs ceturtdaļfināla cīņu Lincas turnīrā

11/10/2019 08:28

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko šodien Lincas “International” ceturtdaļfinālā tiksies ar Kazahstānas tenisisti Jeļenu Rjabkinu.

Mačs sāksies ne ātrāk par plkst.19.30 pēc Latvijas laika.

Ostapenko šis ir tikai otrais ceturtdaļfināls sezonā. Pirmo astotnieku viņa šogad sasniedza arī Birmingemas WTA “Premier” turnīrā.

Latvijas tenisiste WTA rangā atrodama 72.vietā, bet viņas pretiniece ir 43.pozīcijā.

Abām tenisistēm šī ir pirmā savstarpējā spēle.

Iepriekš turnīra pirmajā kārtā Ostapenko ar rezultātu 6-1, 6-3 uzvarēja vācieti Tamāru Korpaču (WTA 130.), bet otrajā mačā ar 7-5, 4-1 pārspēja francūzieti Alizē Kornē (57.).

Ceturtdaļfināla sasniegšana Ostapenko devusi 60 WTA ranga punktus, kas ļaus uzlabot pozīcijas reitingā.

Ostapenko aizvadītajā nedēļā WTA “Premier” turnīrā Pekinā aizkļuva līdz otrajai kārtai, bet dubultspēlēs sasniedza finālu, kurā cieta zaudējumu. Šosezon 2017.gada “French Open” čempiones bilance ir 20 uzvaras un 26 zaudējumi, Latvijas tenisistei aizvadot neveiksmīgu sezonu.

Ostapenko Lincā spēlējusi divas reizes un iepriekš nebija tikusi tālāk par pirmo kārtu.

Jau ziņots, ka Latvijas pirmā rakete Anastasija Sevastova traumas dēļ atsauca dalību no Lincas turnīra.

Turnīrs Lincā notiek iekštelpās uz cietā seguma.