Ostapenko: Esmu ļoti vīlusies par piedzīvoto zaudējumu

Aļona Ostapenko, sportazinas.com
Aļona Ostapenko | Foto: LETA/Paula Čurkste

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete labprāt ātrāk pabeigtu šo sezonu un sāktu nākamo gadu, pēdējā laika neveiksmīgo sniegumu komentē tenisiste.

Jau ziņots, ka Ostapenko otrdien Jūrmalas WTA “International” sērijas turnīra jeb “Baltic Open” pirmās kārtas mačā piedzīvoja zaudējumu, līdz ar to latvietei vienspēļu sacensības Lielupes kortos noslēgušās.

Turnīra astotais numurs Ostapenko (WTA 83.) pirmajā mačā ar 2-6, 1-6 piedzīvoja zaudējumu amerikānietei Bernardai Perai (WTA 74.).

“Nezinu, kas notika, grūti pateikt. Šķita, ka viņai bija daži labi momenti, kuros viņa uzvarēja. Pie 2-2 un viņas serves man bija iespēja, taču nedaudz sasteidzu, un viņa uzvarēja geimu. Pēc tam spēle aizgāja viņai par labu,” par spēles lūzuma punktu stāstīja Ostapenko.

“Protams, ka ļoti patīkami spēlēt mājās. Bija liels atbalsts, un gribēju parādīt savu labāko spēli. Diemžēl šodien neizdevās spēlē. Esmu ļoti, ļoti vīlusies,” teica tenisisti.

Ostapenko šosezon 31 mačā svinējusi vien 11 uzvaras, kā rezultātā rangā atkāpusies par vairāk nekā 50 vietām.

“Man grūti pateikt, kas vainojams pēdējā laika sniegumā. Gribu, lai ātrāk beidzas šī sezona un sākas nākamais gads,” pauda tenisiste.

Ostapenko Jūrmalā piedalīsies arī dubultspēlēs, kur pirmo maču aizvadīs trešdien.

“Būtu forši uzvarēt dubultspēles savās mājās – lai līdzjutēji varētu atnākt un apskatīties. Dubultspēles nav mana prioritāte, taču izmantošu tās kā papildu treniņu,” atzīmēja Ostapenko.

Latvija šāda līmeņa WTA sacensības uzņem pirmo reizi vēsturē. Turnīra rīkotāja ir Krievijas sporta mārketinga aģentūra “ONE SGM”, bet iepriekš šīs sacensības tika rīkotas Maskavā, tomēr pērn nolemts tās pārcelt uz Jūrmalu.

“Baltic Open” turnīrā tenisistes cīnīsies par 250 000 dolāru (223 000 eiro) balvu fondu, turklāt uzvarētāja iegūs 280 WTA ranga punktus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par