Ostapenko/Kičenoka izstājas Maiami “WTA 1000” turnīra dubultspēļu 1/4 finālā

28/03/2023 22:07
Aļona Ostapenko un Ļudmila Kičenoka

Latvijas pirmā rakete sieviešu tenisā Aļona Ostapenko duetā ar ukrainieti Ludmilu Kičenoku otrdien nepārvarēja prestižā Maiami “WTA 1000” turnīra dubultspēļu sacensību ceturtdaļfinālu. Latvijas un Ukrainas duets, kas turnīrā izsēts ar trešo numuru, ceturtdaļfināla spēlē ar rezultātu 6-2, 6-7 (4:7), 8:10 cieta neveiksmi pret kanādieti Leilu Fernandesu un amerikānieti Teilori Taunsendu.

Ceturtdaļfināla sasniegšana Ostapenko deva 215 WTA dubultspēļu ranga punktus. Pirmajā kārtā Ostapenko/Kičenoka ar 3-6, 6-1, 10:8 pārspēja amerikānietes Denielu Kolinsu un Peitoni Stērnsu, bet otrajā ar rezultātu 7-6 (7:4), 7-6 (7:3) uzvarēja neitrālās tenisistes Veroniku Kudermetovu un Ludmilu Samsonovu.

Vienspēļu sacensībās Ostapenko apstājās astotdaļfinālā. Ostapenko pagājušajā gadā Maiami vienspēlē zaudēja pirmajā, bet dubultspēlē – otrajā mačā.