Gulbis skaidro, kādēļ pieaug plaisa starp pirmo un otro simtnieku

Latvijas tenisa zvaigznes 29. un 30. jūlijā Tallinā cīnīsies pret Igaunijas izlasi. Latvijas Tenisa SavienībaErnests GulbisJelena OstapenkoAnastasija Sevastova

Gepostet von Sporta Studija am Dienstag, 14. Juli 2020

Latvijas tenisa zvaigznēm Aļonai Ostapenko un Ernestam Gulbim ir bažas par dalību šī gada ASV atklātajā čempionātā.

Turnīrs Ņujorkā paredzēts no 31.augusta līdz 13.septembrim, taču Covid-19 infekcijas izplatība ASV nav mitējusies, jo vēl pirmdien tika konstatēti gandrīz 60 000 inficēšanās gadījumu.

“Pagaidām plānots, ka pirmais turnīrs, kurā spēlēšu pēc pauzes, būs Palermo. Pēc tam varbūt Prāgā, taču tas būs atkarīgs no tā, vai atcels karantīnu vai nē. Pagaidām turnīri ASV nav plānoti, jo šobrīd uz turieni doties ir bīstami,” otrdien preses konferencē atklāja Ostapenko.

Bažas par spēlēšanu ASV ir arī Gulbim, turklāt viņam dalību “US Open” var aizšķērsot vieta rangā.

“Labprāt spēlētu “Challenger” turnīros Čehijā, kur var aizbraukt uz mēnesi un spēlēt četrus turnīrus no vietas. Ja tie ir vairāki turnīri, tad pēc tiem var arī atļauties pabūt karantīnā. Pirmajās nedēļās uz neko nevaru pretendēt,” skaidroja Gulbis. “ASV kvalifikācija ir atcelta, ir tikai pamatturnīrs. Manuprāt, tur ir ļoti nevienlīdzīgi viss izdomāts. Viņi prasa pirmajam simtniekam, kas izlemj par visu tūri. Tādā veidā pieaug plaisa starp pirmo un otro simtnieku reitinga punktos.”

Jau ziņots, ka 29. un 30.jūlijā Tallinā, “Tondi” tenisa centrā, notiks “Merks Cup” Igaunijas-Latvijas izlašu sacīkstes tenisā, kur viens otram pretī stāsies labākie Baltijas kaimiņvalstu astoņi tenisisti un tenisistes.

Latvijas izlases sastāvā spēlēs (WTA 41.), Anastasija Sevastova (WTA 43.), (ATP 162.) un Kāris Ozoliņš (ATP 1133.). Tieši šī četrotne šogad bija Latvijas izlases kodolā Federāciju kausa un Deivisa kausa spēlēs.

Profesionālā tenisa sezona atsāksies augustā, bet līdz tam tenisisti piedalās dažādos paraugturnīros.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par