Ostapenko par savām emocijām: Ienīstu zaudēt, tāpēc tas ir normāli

04/07/2022 11:54
Nokopēts
Aļona Ostapenko

Latviešu tenisiste Aļona Ostapenko sniegusi savus komentārus pēc izstāšanās no šī gada Vimbldonas tenisa turnīra, nesasniedzot ceturtdaļfinālu. Pēc neveiksmes Ostapenko ļoti emocionāli reaģēja, laukuma malā apgāžot krēslu.

Jau vēstīts, ka Ostapenko svētdien neizdevās iekļūt Vimbldonas čempionāta ceturtdaļfinālā. Ostapenko, kura WTA rangā ieņem 17.vietu un Vimbldonā bija izsēta ar 12.numuru, ar 7-5, 5-7, 5-7 piekāpās vācietei Tatjanai Marijai, kura ieņem 103.pozīciju rangā.

“Jutu, ka šis bija mans mačs un man vajadzēja to uzvarēt. Tikmēr pretiniecei dažos momentos paveicās, kas ļāva viņai tikt atpakaļ spēlē,” portāls “Yahoo Sports” citē Ostapenko. “Protams, ka esmu ļoti vīlusies. Būtu citādi, ja zaudētu lieliskai spēlētājai, kura mani pārspētu lieliskā duelī, bet es zaudēju savu maču… Es vienkārši pieļāvu kļudas un viņa tās izmantoja, nepiespiestās kļūdas, tas ir tas, kā viņa šoreiz uzvarēja.”

“Domāju, ka vienmēr ir kaitinoši zaudēt šādu maču, it īpaši, pirms tam zinot, ka esi labāks spēlētājs un favorīts šajā cīņā,” atzina latviešu tenisiste. “Loģiski, ka man ir emocijas, jo esmu cilvēks un tas ir normāli. Netaisos pēc neveiksmēm teikt, ka zaudēju un viss ir kārtībā. Tas nav labi. Esmu emocionāla spēlētāja un ienīstu zaudēt, tāpēc uzskatu, ka tas ir normāli. Protams, ka varbūt man nevajadzēja tā darīt, bet no malas ir viegli to teikt un spriest, jo neesat manā vietā.”

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām