Ostapenko: Pēc “Australian Open” vēlos dažas dienas būt vienatnē un padomāt

Aļona Ostapenko, sportazinas.com
Aļona Ostapenko Foto: (AP Photo/Ahn Young-joon

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko intervijā WTA atklājusi, ka jau iepriekš viņai bijis skaidrs, ka jaunās sezonas sākumam nebūs 100% gatava, turklāt pēc turnīra vēlas pabūt vienatnē.

Jau vēstīts, ka WTA rangā 22. vietā esošā Ostapenko pirmdien piedzīvoja zaudējumu Austrālijas atklātā čempionāta pirmajā kārtā, ar rezultātu piekāpjoties 1-6, 6-3, 2-6 Grieķijas tenisistei Marijai Sakari, kura ir 43. vietā.

“Protams, esmu vīlusies, jo iepriekš kvalificējos arī “WTA Elite Trophy” turnīram pagājušā gada beigās, tomēr nevarēju tajā piedalīties,” sacīja Ostapenko, kurai iepriekš bija plaukstas locītavas trauma. “Cerēju, ka savainojums tiks izārstēts ātrāk, tomēr tas nenotika un tādēļ nevarēju laicīgi sākt gatavoties nākamajai sezonai.”

Ostapenko arī atklāja, ka Austrālijas atklātajam čempionātam nav gatavojusies pietiekami ilgi. “Man jau iepriekš bija skaidrs, ka jauno sezonu nevarēšu sākt 100% gatavībā. Darīju, ko varēju, tomēr iznākums ir tāds kāds ir. Gatavojos divas trīs nedēļas, tomēr man ar to nepietiek, lai spēlētu šajā līmenī, kas katru gadu kļūst arvien labāks. Visas spēlētājas ir izsalkušas pēc uzvarām.”

“Iepriekš savainojuma dēļ nevarēju pilnvērtīgi trenēties. Pirmajā nedēļā varēju trenēties pusotru stundu, kas man ir pārāk maz. Pat šīsdienas mačs bija divu stundu garumā, tādēļ šobrīd man ir jātrenējas vairāk,” atzina tenisiste.

Ostapenko šobrīd traumu ir izārstējusi. “Šobrīd vairs nejūtu sāpes, tādēļ varu aizvadīt pilnvērtīgus treniņus. Jau iepriekš gaidīju, ka būs šāds rezultāts, tomēr ir grūti gaidīt lielas sacensības, zinot, ka neesi pilnībā gatavs.”

“Jūtos ļoti slikti, ka nevarēju parādīt savu labāko sniegumu pirmajā “Australian Open” mačā. Es ļoti centos, tomēr nevarēju pavērst spēli sev par labu. Pēc turnīra vēlēšos divas trīs dienas pabūt viena un padomāt par visu, lai varētu ar jaunu spēku atsākt treniņus,” sacīja tenisiste.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par