Ostapenko un Gulbis tiek uzvarām dubultspēļu turnīros

24/04/2019 20:51

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko trešdien sasniedza Štutgartes WTA “Premier” turnīra dubultspēļu ceturtdaļfinālu.

Ostapenko, spēlējot kopā ar kanādieti Gabrielu Dabrovski, pirmās kārtas cīņā ar rezultātu 6-1, 6-2 sagrāva nīderlandieti Demi Šūrsu un Annu Lēnu Grēnefeldi.

Par ceturtdaļfināla sasniegšanu Ostapenko nopelnījusi 100 WTA dubultspēļu ranga punktus.

Dabrovski dubultspēļu reitingā ir augstajā 15.vietā, bet pērn bija pat septītā. Tikmēr pretinieces Šūrsa un Grēnefelde arī bijušas dubultspēļu reitinga desmitniekā. Ar Grēnefeldi Ostapenko sestdien tikās Federāciju kausa dueļa dubultspēlē, Latvijas tenisistei gūstot virsroku.

Ceturtdaļfinālā Ostapenko un Dabrovski tiksies ar polieti Alicju Rosoļsku un šveicieti Belindu Benčiču.

Jau ziņots, ka vienspēlēs Ostapenko otrdien Latvijas tenisa zvaigžņu duelī pirmajā kārtā atzina Anastasijas Sevastovas pārākumu.

Ostapenko pirmdien šī turnīra ievadā uzvarēja “Turkish Airlines” taibreiku sacensībās-šovā, finālā pārspējot Benčiču.

Pie uzvaras ticis arī Ernests Gulbis, kurš trešdien pārvarēja Budapeštas “ATP World Tour 250” sērijas turnīra dubultspēļu sacensību pirmo kārtu

Gulbis, spēlējot kopā ar vācieti Andrē Begemanu,  ar 6-4, 7-5 pārspēja čehu Romanu Jebavīju un argentīnieti Andresu Molteni.

Gulbis, kurš parasti nepiedalās pāru sacensībās, par otrās kārtas jeb ceturtdaļfināla sasniegšanu nopelnījis 45 ATP dubultspēļu ranga punktus, kas viņam pēc trīs gadu pārtraukuma ļaus atgriezties ATP dubultspēļu reitingā.

Jau ziņots, ka šī turnīra vienspēļu sacensībās pasaules ranga 78. vietas īpašnieks Gulbis pirmās kārtas cīņā ar rezultātu 4-6, 7-6 (8:6), 6-7 (2:7) piekāpās serbam Laslo Džerem, kurš ir planētas 33.numurs un turnīrā izlikts ar piekto numuru.