Otro gadu pēc kārtas “Optibet” Superkausā triumfē Jēkabpils “Lūši”

26/09/2021 13:14
Jēkabpils

Vakar savu skatītāju priekšā volejbola klubs Jēkabpils “Lūši” svinēja uzvaru un otro gadu pēc kārtas kļuva par “Optibert” Superkausa čempioniem, četros setos pieveicot RTU Robežsardze/Jūrmala vienību  ar rezultātu 3-1 (25:20, 25:20, 21:25, 25:15).

Pirmajā setā, ko ar 25:20 uzvarēja jēkabpilieši, mājinieki jau spēles sākumā ieguva iniciatīvu, gūstot četrus punktus pēc kārtas. Spēlei ritot, RTU Robežsardze/Jūrmala atguvās un izlīdzināja rezultātu 14:14.  Tuvojoties seta beigām “Lūši” ņēma virsroku un ar piecu punktu pārsvaru noslēdza pirmo setu.

Otrajā setā, pirmos divus punktus guva “Lūši”, bet līdz rezultātam 4:3 komandas punktus guva pārmaiņus. Taču uzreiz pēc tam jēkabpilieši sasparojās un pakāpeniski audzēja pārsvaru (7:3, 9:4, 13:5). Rīdzinieki turpināja cīņu, pietuvojoties līdz 20:24, taču ar to nebija gana, lai izcīnītu uzvaru šajā setā.

Trešajā setā RTU Robežsardze/Jūrmala bija vadībā jau no sākta gala, nevienā brīdī neļaujot jēkabpiliešiem izvirzīties tiem priekšā. Pie rezultāta 21:12 rīdzinieki sāka atslābt, tādejādi ļaujot “Lūšiem” pamazām pietuvoties. Setbumbu (25:21) rīdzinieki guva pateicoties pretinieku spēlētāja Jāņa Medeņa kļudai servē.

Ceturtajā setā, skatītāju atbalstīti, jēkabpilieši izvirzījās priekšgalā ar 7:2. Tam sekoja regulāra punktu gūšana katras komandas labā, taču rīdziniekiem neizdevās samazināt starpību ar SK Jēkabpils Lūši komandu. Spēles matčbumbu 25:15 guva Pāvels Jemeļjanovs, spēcīgi raidot servi RTU Robežsardze/Jūrmala laukuma pusē. Līdz ar to mačs noslēdzās ar rezultātu 3:1 jēkabpiliešu labā.

Uzvarētāju labā 12 punktus guva Medenis, 11 – Āboliņš  un Voroņko, par punktu mazāk Adamovičš, no kuriem četrus guva blokā. Pretinieku rindās 17 punkti tika Gabduļlinam, bet 14 – Avdejevam. Par vērtīgāko spēlētāju Jēkabpils komandā tika atzīts Armands Āboliņš, bet Jūrmalas klubā – Roberts Kļaviņš. Pēc spēlēs “Lūšu” spēlētājs Jāņis Medenis dalījās iespaidos, sakot, ka spēle nebija viegla. Viņš priecājās par uzvaru, bet atzīst, ka abas komandas neparādīja  savu labāko sniegumu.