Ovečkinam “hat-trick” un jau 25 vārti šosezon NHL (VIDEO)

12/12/2018 10:34

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt ar iespaidīgu sniegumu izcēlās krievu uzbrucējs Aleksandrs Ovečkins, kurš guva trīs vārtus un palīdzēja Stenlija kausa īpašniecei Vašingtonas “Capitals” savā laukumā ar rezultātu 6:2 pārspēt Detroitas “Red Wings” un izcīnīt trešo panākumu pēc kārtas.

33 gadus vecais Ovečkins pēdējos 12 mačos guvis jau 13 vārtus un kopumā šajā periodā sakrājis 19 (13+6) rezultativitātes punktus. Ar šosezon gūtajiem 25 vārtiem Aleksandrs atrodas līgas labāko snaiperu galvgalī, tuvākos sekotājus apsteidzot par četriem precīziem raidījumiem. Mačā pret “Red Wings” ar četrām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās arī Ovečkina maiņas biedrs Niklass Bekstrēms.

Nakts pārliecinošāko uzvaru svinēja Minesotas “Wild”, mājās ar 7:1 sagraujot Monreālas “Canadiens”. Pa trim punktiem uzbrucēju Zeka Parizē (1+2) un Mikaela Granlunda (0+3) rēķinā. Pa trim punktiem šonakt sakrāja arī Edmontonas “Oilers” pārstāvji Raiens Ņūdžents-Hopkinss (2+1) un vācietis Leons Draizaitls (1+2), kaldinot “Oilers” panākumu viesos pār vienu no spēcīgākajām Rietumu konferences vienībām Kolorādo “Avalanche” (6:4).

Tikmēr jau astoto zaudējumu pēc kārtas cietusi Čikāgas “Blackhawks” vienība, šoreiz izbraukumā piekāpjoties Vinipegas “Jets” ar 3:6.

Četrus vārtus izšķirošajā periodā šonakt guva Sentluisas “Blues”, kas savā laukumā ar 4:3 pārspēja Floridas “Panthers” un sarūpēja “panterām” ceturto zaudējumu pēdējās piecās cīņās.

Tikmēr, aizvadot savu trešo spēli šosezon, pie pirmajiem rezultativitātes punktiem tika zviedrs Viljams Nīlanders, kurš ar divām rezultatīvām piespēlēm kaldināja Toronto “Maple Leafs” uzvaru izbraukumā pār Karolīnas “Hurricanes” – 4:1.

NHL pamatturnīrs, 12. decembris

Bostonas “Bruins” – Arizonas “Coyotes” 4:3 (0:2, 4:1, 0:0);

Bufalo “Sabres” – Losandželosas “Kings” 4:3 (1:1, 0:2, 2:0, 1:0) – pagarinājumā;

Karolīnas “Hurricanes” – Toronto “Maple Leafs” 1:4 (0:1, 1:1, 0:2);

Kolumbusas “Blue Jackets” – Vankūveras “Canucks” 2:3 (1:0, 0:0, 1:3);

Vašingtonas “Capitals” – Detroitas “Red Wings” 6:2 (3:0, 2:0, 1:0);

Minesotas “Wild” – Monreālas “Canadiens” 7:1 (1:0, 4:0, 2:1);

Nešvilas “Predators” – Otavas “Senators” 3:1 (1:1, 1:0, 1:0);

Sentluisas “Blues” – Floridas “Panthers” 4:3 (0:1, 0:0, 4:2);

Vinipegas “Jets” – Čikāgas “Blackhawks” 6:3 (3:0, 1:2, 2:1);

Kolorādo “Avalanche” – Edmontonas “Oilers” 4:6 (0:1, 1:4, 3:1)