Ovečkins: Par karjeras beigšanu domāšu pēc diviem gadiem

Aleksandrs Ovečkins, sportazinas,com
Aleksandrs Ovečkins | Foto: Patrick Smith/AFP

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Vašingtonas “Capitals” superzvaigzne Aleksandrs Ovečkins atklājis, ka par karjeras beigšanu runās pēc diviem gadiem.

“Capitals” komandas kapteinis stāstīja: “Par karjeras noslēgšanu domāšu pēc diviem gadiem, jo pašlaik man vēl ir spēkā līgums ar Vašingtonas klubu līdz 2020./2021. gada sezonai.”

“Ļaujiet man pagaidīt un tad redzēsim, kas no tā iznāks. Vissvarīgākais ir palikt veselam un man jābūt labā fiziskajā kondīcijā. Protams, ka es centīšos darīt makimumu, lai spēlētu pēc iespējas ilgāk, taču nekad nevar zināt, kas notiks,” piebilda 33 gadus vecais krievu uzbrucējs.

Ovečkins runāja par pašreizējām sajūtām: “Jūtos labi un nevaru sūdzēties. Arī treneri ir apmierināti. Ja viņi ir laimīgi, tad arī es esmu apmierināts.”

Krievu uzbrucējs aizvadītajā sezonā piedalījās 81 regulārā turnīra spēlē, kuru laikā guva 51 vārtus un atdeva 38 rezultatīvās piespēles. Tikmēr septiņos izslēgšanas spēļu turnīra mačos viņa kontā četri vārti un piecas rezultatīvās piespēles.

Kopā NHL karjerā Ovečkins piedalījies 1084 spēlēs, kuru laikā guvis 658 vārtus un atdevis 553 rezultatīvās piespēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par