Ovečkins: Par likteni nesūdzos, naudas pietiek

Aleksandrs Ovečkins, sportazinas.com
Aleksandrs Ovečkins | Foto: NHL

Viens no pasaules pazīstamākajiem hokejistiem, Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vašingtonas “Capitals” uzbrucējs intervijā “Forbes” pastāstīja par savām attiecībām ar naudu, pieņemšanu pie Donalda Trampa un motivāciju cīnīties par otro Stenlija kausu.

2008. gadā sportists kļuva par pirmo hokejistu NHL, kurš noslēdza līgumu par vairāk nekā 100 miljoniem ASV dolāru (124 miljoni par 13 gadiem). Nesenajā “Forbes” reitingā sportists ieņēma trešo vietu starp Krievijas bagātākajiem šova biznesa un sporta pārstāvjiem. Uzbrucējs pelna 10 miljonus dolāru (ap 9,03 miljoniem eiro) sezonā, bet vēl 4,5 miljonus dolāru (ap 4,03 miljoniem eiro) viņam atnes reklāmas līgumi.

“Ja godīgi, tad par likteni un kontraktu nesūdzos, naudas man pietiek. Līgums tika noslēgts bez aģenta dalības, jo finanšu lietās pilnībā uzticos saviem vecākiem,” pastāstīja Ovečkins. “Šī nauda nav mainījusi mani kā cilvēku, esmu palicis tāds pats,” turpināja sportists.

2018. gadā “Capitals” pirmo reizi komandas vēsturē izcīnīja Stenlija kausu. Pašam Ovečkinam ceļš līdz kausam prasīja 13 sezonas, taču motivācija vēl vienu reizi tikt pie trofejas tikai vairojusies: “Gribu atkal izbaudīt emocijas pēc uzvaras, līdzjutēju un tuvinieku eiforiju. Diemžēl, iepriekšējā sezonā neizdevās atkārtot panākumu, bija pārāk daudz savainojumu sezonas beigās,” skaidroja 33 gadus vecais spēlētājs.

Ovečkins ir sabiedriskās organizācijas “Putin team” dibinātājs, kas publiski atbalsta Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Tas netraucēja hokejistam doties uz pieņemšanu pie ASV prezidenta Donalda Trampa pēc Stenlija kausa izcīnīšanas: “Man tā nebija problēma, katrs pats pieņēma lēmumu, doties vai nē. Viss norisinājās lieliski, Tramps bija ļoti pozitīvs un jauts. Esmu priecīgs, ka man izdevās apmeklēt Balto namu,” atzina krievu uzbrucējs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par