Ovečkins: Sezonas sākumā hokejists nevar būt gatavs par 100%

Aleksandrs Ovečkins, sportazinas.com
Aleksandrs Ovečkins | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas () krievu hokeja superzvaigzne uzskata, ka hokejists sezonas ievadā nevar būt gatavs par 100%.

“Mans mērķis katru sezonu ir gūt maksimāli daudz vārtus,” NHL mājaslapā citēts Ovečkins, kurš savas NHL karjeras laikā astoņās sezonās ir guvis vismaz 50 vārtus. “Taču katru gadu to ir paveikt arvien grūtāk. Vēlos arī nākamsezon izpildīt vismaz 50 precīzus metienus.”

33 gadus vecais Ovečkins pagaidām vēl arī nedomā noslēgt karjeru. “Skatīsimies, kas notiks nākamajos divos gados. Skaidrs, ka vēlos spēlēt līdz brīdim, kad vairs nebūšu to spējīgs darīt. Negribu beigt karjeru joka pēc, bet rādīt maksimāli labāko sniegumu, cik vien ilgi varu.”

“Šobrīd jūtos svaigs un starpsezonā, kad netiek spēlēts hokejs, uzlaboju gan fizisko, gan mentālo kondīciju,” turpināja hokejists. “Spēlētājs sezonas sākumā nevar būt gatavs par 100%. Sezonas ievadā jābūt 75% fiziskajai sagatavotībai, bet 100% jāsasniedz līdz Stenlija kausa izcīņai.”

Krievu uzbrucējs aizvadītajā sezonā piedalījās 81 regulārā turnīra spēlē, kuru laikā guva 51 vārtus un atdeva 38 rezultatīvās piespēles. Tikmēr septiņos izslēgšanas spēļu turnīra mačos viņa kontā četri vārti un piecas rezultatīvās piespēles.

Kopā NHL karjerā Ovečkins piedalījies 1084 spēlēs, kuru laikā guvis 658 vārtus un atdevis 553 rezultatīvās piespēles. 2004. gada NHL drafta pirmais numurs arī vienreiz ir triumfējis NHL.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par