Ovečkins strauji tuvojas Espozito, tomēr arī ar četriem punktiem uzvarai nepietiek (VIDEO)

08/02/2021 08:21

Vakar Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās pieci mači. Kārtējo reizi spilgtu sniegumu demonstrēja Vašingtonas “Capitals” spīdeklis Aleksandrs Ovečkins, ar kura četriem punktiem nepietika uzvarai spēlē pret Filadelfijas “Flyers” – 4:7.

Pirmajā periodā krievu uzbrucējs atklāja rezultātu un vēlāk izdarīja rezultatīvu piespēli, izvirzot komandu vadībā ar 2:0. Deficītu samazināja, bet vēlāk arī izlīdzinājumu panāca “Flyers” uzbrucējs Skots Loutons. Turpinājumā Ovečkins guva savus otros vārtus, tad Roberts Hāgs un Džeimss van Rimsdaiks panāca 3:4, bet Niklass Bekstrems pēc Ovečkina piespēles izlīdzināja rezultātu, un pēc 40 minūtēm uz tablo bija 4:4.

“Capitals” izgāza noslēdzošo trešdaļu, ielaižot trīs vārtus. Vēl vienu reizi precīzs bija Loutons, tādējādi atzīmējoties ar “hat-trick”, vēl divas ripas iemeta Šons Kuterjē, kuram 2+1. Savukārt Ovečkinam 2+2, ar vēl diviem vārtiem Vašingtonas kapteinis pietuvojās sestajai pozīcijai līgas visu laiko labāko vārtu guvēju pamatturnīros sarakstā – krievam ir 711 vārti, bet sestajā vietā esošajam Filam Espozito – 717.

Vegasas “Golden Kingts” ar 4:3 apspēlēja Losandželosas “Kings”. Uzvaras vārti tika gūti trešajā periodā, atzīmējoties Čendleram Stefansonam. Kopā viņam šajā spēlē divi goli.

Čikāgas “Blackhawks” papildlaikā ar 2:1 pieveica Dalasas “Stars”. Abus vārtus uzvarētāju labā guva Alekss Debrinkets, labu sniegumu demonstrēja arī Malkolms Subens, atvairot 30 no 31 metiena.

Tikmēr Detroitas “Red Wings” ar 4:1 pārspēja Floridas “Panthers”, divus (1+1) punktus gūstot Dživani Smitam.