Ovečkins un Bekstrems sarūgtināti par Troca promiešanu

Alex Brandon/Pool Photo via USA TODAY Sports

Pārsteigumu par Nacionālās hokeja līgas () Stenlija kausa čempiones Vašingtonas “Capitals” galvenā trenera Berija Troca atkāpšanos pauduši komandas līderi Aleksandrs Ovečkins un .

“Tas ir grūti, jo tas notika uzreiz pēc tam, kad uzvarējām. Pirmkārt, paldies viņam, ka viņš mums deva iespēju iegūt Stenlija kausu. Viss, ko viņš darīja viņš darīja komandas ne sevis dēļ,” NHL sezonas balvu pasniegšanas ceremonijas laikā Lasvegasā komentēja Ovečkins.

“Capitals” komandas ilggadējā zvaigzne un kapteinis Ovečkins arī piebilda: “Tas ir skumji, ka Trocs pamet komandu, taču tas ir bizness. Mēs nevaram izlemt, kurš būs mūsu komandā un kurš nebūs.”

Kā ziņots, tad “Capitals” Trocam piedāvāja pagarināt līgumu, katrā no nākamajiem diviem gadiem maksājot viņam par 300 tūkstošiem ASV dolāru vairāk nekā iepriekšējās sezonās. Tas Troca algu palielinātu līdz 1,8 miljoniem ASV dolāru gadā, kas tāpat būtu bijusi salīdzinoši zema.

“Ir grūti. Viņš [Berijs Trocs] ir padarījis lielu darbu ar šo organizāciju. Esmu nedaudz pārsteigts, tomēr arī saprotu viņu. Neviens nevarēs no viņa atņemt – to, ko viņš ar šo komandu ir šo četru gadu laikā izdarījis. To kā viss treneru korpuss mūs grūtos brīžos ir savācis kopā un izveidojis tādus, lai mēs varētu triumfēt Stenlija kausā. Cerams, ka viņam nav palicis rūgtums no šī laika ar “Capitals”. Vašingtonā viņu vienmēr atcerēsies kā čempionu, ko viņš arī ir pelnījis,” teica Bekstrems, kurš arī bija NHL balvu pasniegšanas ceremonijā Lasvegasā.

Trocs uz “Capitals” vienību pārgāja 2014. gadā, kad bija 15 sezonas nostrādājis par Nešvilas “Predators” galveno treneri. NHL regulārajā sezonā Trocs ir sasniedzis bilanci 762-568-60-134.

“Domāju, ka ar Trocu aizvadītie gadi priekš manis ir bijuši ļoti labi – viņš daudzreiz ir bijis stingrs pret mani, tomēr es zinu, ka viņš spēja uzlabot vairākus manas spēles aspektus. Berijs ir treneris ar milzīgu pieredzi un ir patīkami, kad tevi māk izmantot uz laukuma,” pateicīgs Trocam bija Ovečkins.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par