“Oxdog”/”Ulbroka” iemet 16 vārtus florbola virslīgas spēlē

06/11/2020 23:10
Oxdog/Ulbroka

“Oxdog”/”Ulbroka” piektdien svinēja uzvaru “Elvi Florbola līgas” vīriešu turnīra spēlē.

“Oxdog”/”Ulbroka” viesos ar rezultātu 16:7 (5:2, 4:2, 7:3) pārspēja “Ķekavu”, pietuvojoties pirmajam trijniekam.

Pēc nospēlētām 11 minūtēm tablo vēstīja rezultātu 2:2, bet turpmākajās 20 minūtēs viesi guva piecus bezatbildes vārtus un ielika pamatus uzvarai.

Uzvarētājiem pa pieciem punktiem bija Danielam Jānim Anim (4+1) un Nikam Ķuzulim (2+3), bet ar “hat-trick” atzīmējās Matīss Tepers. Mājiniekiem piecus punktus iekrāja Klāvs Jansons, kurš guva vienus vārtus un četrreiz rezultatīvi piespēlēja.

Tāpat pārliecinošu uzvaru piektdien svinēja Stalbes “Pārgauja”, kas mājās ar 10:3 (1:2, 5:0, 4:1) uzveica RTU/”Rockets”.

Mājinieki pirmajā periodā divreiz bija iedzinējos, bet otro trešdaļu uzvarēja ar 5:0 un trešo iesāka ar diviem bezatbildes vārtiem, neatstājot pretiniekiem nekādas cerības.

Ražīgākais bija Olafs Zvīnis, kurš visus četrus punktus guva ar rezultatīvām piespēlēm.

Vīru turnīra tabulas galvgalī ar 18 punktiem ir “Ķekavas”, “Valmieras”, Cēsu “Lekrings” un “Ķekavas” komandas, kas aizvadījušas attiecīgi astoņas, septiņas un deviņas spēles. Turpat pie pirmā četrinieka durvīm klauvē “Oxdog”/”Ulbroka”, kas astoņās spēlēs tikusi pie 17 punktiem, bet piekto vietu ar 15 punktiem septiņās cīņās ieņem “Lielvārde”/”FatPipe”.

Vīriešu turnīrā šosezon spēlē 12 komandas, bet sieviešu turnīrā – astoņas vienības.