“Oxdog Ulbroka”/LU florbolisti pagarinājumā uzvar “Lekringu”

22/09/2021 23:58
Oxdog/Ulbroka

“Oxdog Ulbroka”/LU komanda izcīnīja uzvaru “Elvi florbola līgas” trešdienas vienīgajā spēlē. “Oxdog Ulbroka”/LU viesos ar rezultātu 6:5 (2:0, 0:2, 3:3, 1:0) pagarinājumā guva virsroku pār Cēsu “Lekrings” florbolistiem.

Spēles trešajā periodā viesiem no 3:3 divu vārtu pārsvaru panāca Artūrs Narogs  un Matīss Kristians Morozovs. “Oxdog Ulbroka”/LU komanda jau straujiem soļiem tuvojās uzvarai, taču Emīls Dzalbs 69 sekundes pirms finālsvilpes vienus vārtus atguva un 12 sekundes pirms beigām Andris Rajeckis panāca 5:5.

Papildlaikā pēc nospēlētām teju sešām minūtēm Jurģis Aizupietis izrāva viesiem uzvaru. Morozovs uzvarētājiem guva divus vārtus un vienreiz rezultatīvi piespēlēja, bet 1+2 bija Kristeram Eglītim. Mājiniekiem divas bumbiņas pretinieku vārtos iemeta Dzalbs. Turnīra līderpozīcijā ar deviņiem punktiem trīs spēlēs ir SĀC komanda. Vīriešu konkurencē šosezon par medaļām cīnīsies 12 komandas.

Tiek plānots, ka pamatturnīrā katra komanda ar katru tiksies pa divām reizēm. Astoņas labākās iekļūs ceturtdaļfinālā. Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām tiks noskaidrotas pusfinālistes, tikpat garās sērijās taps zināmas divas komandas, kas nākamā gada pavasarī “Arēnā Rīga” spēkosies par bronzas medaļām, kā arī tie divi klubi, kas turpat cīnīsies par lielo čempionu kausu un zelta godalgām.

2019./2020.gada sezonā Covid-19 pandēmijas un tās dēļ valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Latvijas čempioni un medaļnieki palika nenoskaidroti, bet pagājušais čempionāts tā paša iemesla dēļ bija saraustīts un ar mazāku skaitu izslēgšanas spēļu. Valmierā notikušajā finālā uzvarēja Kocēnu “Rubenes” komanda.