Ozers pēc vairākām sezonām “Ventspils” rindās atgriežas dzimtajā Valmierā

21/06/2024 12:34
Nokopēts
Dāvis Ozers

Latvijas-Igaunijas basketbola līgas (LIBL) komanda “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sastāvu papildinājusi ar 20 gadus veco Dāvi Ozeru, vēsta klubs.

Aizvadītajā sezonā Ozers pārstāvēja “Ventspils” vienību, 22 spēlēs LIBL pamatturnīrā atzīmējoties ar vidēji 2,3 punktiem un 1,7 atlēkušajām bumbām. Sešās “play-off” cīņās viņam vidēji 3,2 punkti un 1,5 izcīnītas bumbas zem groziem, savukārt sešos mačos Latvijas basketbola līgas (LBL) “play-off” viņam caurmērā 3,8 punkti un 1,8 atlēkušās bumbas, ar “Ventspili” izcīnot trešo vietu. Ozers Ventspilī nospēlēja četras sezonas.

“Es esmu sajūsmā par iespēju atgriezties mājās un pievienoties Valmieras komandai. Man ir liels prieks būt atpakaļ savā dzimtenē un sākt jaunu ceļu savā sporta karjerā. Es esmu pilns enerģijas un motivācijas, lai trenētos un strādātu kopā ar komandas biedriem, lai sasniegtu kopējos mērķus un gūtu panākumus laukumā. Ar nepacietību gaidu jaunās sezonas sākumu,” atgriešanos dzimtajā pilsētā komentējis Ozers.

“Mēs esam ļoti priecīgi par Dāvja atgriešanos mājās. Esmu pārliecināts, ka viņa enerģija, motivācija un vēlme attīstīties būs svarīgi faktori mūsu mērķu sasniegšanai un mūsu komandas pilnveidošanai šosezon. Ar Dāvi mūsu rindās ticu, ka sezona būs gan pozitīva, gan aizraujoša,” teica Valmieras kluba ģenerālmenedžeris Roberts Zeile.

Iepriekš ziņots, ka arī gaidāmajā sezonā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” piedalīsies ne tikai LIBL, bet arī Eiropas Ziemeļu basketbola līgā (ENBL).

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām