Ozoliņa trenētā “Torpedo” pārspēj Hārtlija “Avangard”, Kalniņa “Jokerit” neveiksme Sanktpēterburgā

15/09/2019 19:24

Šodien Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Omskas “Avangard” ar 0:3 atzina Ņižņijnovgorodas “Torpedo” pārākumu, kuras treneru korpusā strādā Latvijas hokeja leģenda Sandis Ozoliņš.

Pirms četrām dienām “Torpedo” savā laukumā pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Gagarina kausa ieguvēju Maskavas CSKA ar 2:1. Šodien pretī stājās iepriekšējās sezonas fināliste un mājinieki otro reizi izmantoja savu līdzjutēju atbalstu. Mača 13. minūtē rezultātu atklāja “Torpedo” leģionārs Kvintons Haudens, otrajā trešdaļā Ņižņijnovgorodas uzbrucējs Staņislavs Bočarovs dubultoja pārsvaru, bet pamatlaika vidū Damirs Žafjarovs panāca 3:0.

“Torpedo” izcīnīja trešo panākumu septiņās spēlēs, tikmēr Hārtlija vadītā “Avangard” piedzīvoja otro zaudējumu sešos mačos.

Pētera Skudras trenētā Čeļabinskas “Traktor” cieta neveiksmi Ķīnā, zaudējot Pekinas “Kunlun” ar 1:2. Vakar komanda no Urālas svinēja uzvaru ar identisku rezultātu. “Traktor” izcīnījusi piecus panākumus astoņās cīņās.

Jānis Kalniņš šodien stājās Helsinku “Jokerit” vārtos mačā pret Sanktpēterburgas SKA. Somijas vienība bija tuvu neizšķirtam pamatlaikā, taču 26 sekundes pirms sirēnas Jori Lehtera realizēja vairākumu un “Jokerit” cieta ceturto zaudējumu sešās cīņās – 2:3.

Latviešu vārtsargam tā bija trešā pilna spēle šosezon. Šodien viņš tika galā ar 18 no 21 metiena, bet iepriekšējos divos mačos Kalniņš atvairījis 94,5% metienu un vidēji ielaidis 1,47 vārtus.

Magņitogorskas “Metallurg” neveiksmju sērija turpinājās Minskā – zaudējums pret vietējo “Dynamo” ar 2:3. Uzvaras vārtus Baltkrievijas komandas labā guva Andrejs Kosticins, atzīmējoties pamatlaika pēdējā minūtē. Iļja Vorobjovs joprojām nespēj uzvarēt – kopš viņa kļūšanas par “Metallurg” galveno treneri komanda piedzīvojusi četrus zaudējumus pēc kārtas.