Ozoliņa trenētā “Torpedo” viesos apspēlē “Ak Bars”

05/09/2021 19:43
Sandis Ozoliņš

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) norisinājās vairākas spēles. Vienā no tām Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuras treneru koprusā ir Sandis Ozoliņš, viesos ar 3:1 pārspēja Kazaņas “Ak Bars”.

Jau dueļa trešajā minūtē vārtus iemeta “Torpedo” uzbrucējs Damirs Žafjarovs, atklājot mača rezultātu. Otrajā periodā komandas ar precīziem metieniem neatzīmējās, bet noslēdzošajās 20 minūtēs pusotras minūtes laikā divus vārtus skaitliskajā vairākumā guva “Torpedo”, kad veiksmīgi bija uzbrucēji Kens Agostino un Antons Šēnfelds. Vienus vārtus “Ak Bars” atguva Dmitrijs Kagarļickis, bet ar to bija par maz, lai Kazaņas vienība nopietni pacīnītos par panākumu šajā cīņā.

Dienas pirmajā mačā Magņitogorskas “Metallurg” ar 2:1 apspēlēja Nursultanas “Barys”. Visi spēles vārti tika gūti trešajā trešdaļā, kad sākumā pēc Jakoba Liljas metiena vadībā izvirzījās “Barys”, bet perioda turpinājumā, pateicoties Maksima Karpova un Andreja Čibisova precīzajiem metieniem, uzvaru izcīnīja “Metallurg”. Uzvarētāju treneru sastāvā ir arī latvietis Viktors Ignatjevs.

Citā cīņā otro zaudējumu šajā sezonā Jekatrinburgas “Avtomobilist” vienībai sagādāja Ufas “Salavat Yulaev”. Uzvarētāju labā izcēlās Tēmu Hartikainens, Aleksandrs Kadeikins, Sakari Maninens un Džefs Plets, bet zaudētājiem izcēlās Aleksejs Makejevs un Stefans da Kosta.

Vēl šodien Minskas “Dinamo” ar 4:1 pārliecinoši guva virsroku pār Čerepovecas “Severstal”, bet Maskavas “Dynamo”, divus vārtus iemetot Vadimam Šipačovam, ar rezultātu 4:0 neatstāja variantus Novosibirskas “Sibir”.