Ozoliņam un “Torpedo” ceturtais zaudējums pēc kārtas, CSKA pieveic Hārtlija vadīto “Avangard”

03/01/2022 21:12
Sandis Ozoliņš

Šovakar Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) norisinājās astoņas spēles. Vienā no tām Ņižņijnovogordas “Torpedo” ar Sandi Ozoliņu treneru kolektīvā piedzīvoja ceturto neveiksmi pēc kārtas, ar 1:2 zaudējot Ņižņekamskas “Neftekhimik”.

Pirmajā periodā “Torpedo” izvirzījās vadībā pēc Kenija Agostino vārtu guvumu. Trešajā trešdaļā “Neftekhimik” trīs minūšu laikā iemeta divus golus, atzīmējoties Vladislavam Leščenko un Denam Sekstonam. Savukārt vēl viena pretendente uz vietu Rietumu konferences astoņniekā Minskas “Dinamo” izbraukumā ar 5:3 pieveica Čerepovecas “Severstal”, līdz ar ko tagad “Torpedo” no “play-off” zonas atpaliek par pieciem punktiem.

Neveiksmi piedzīvoja arī Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard”, ar 2:3 piekāpjoties Maskavas CSKA. Krievijas galvaspilsētas klubs aizvadīja jaudīgu otro periodu, gūstot trīs vārtus pēc kārtas. Uzvaras ripu iemeta 41 gadu vecais Aleksandrs Popovs.

800. spēli KHL galvenā trenera statusā aizvadījis Kazaņas “Ak Bars” stūrmanis Dmitrijs Kvartaļnovs, kura vadītā vienība ar 6:2 apspēlēja Novosibirskas “Sibir”. Uzvarētājiem ar diviem vārtu guvumiem izcēlās uzbrucējs Dmitrijs Kagarļickis.

Vēl Ufas “Salavat Yulaev” savā laukumā papildlaikā ar 3:4 zaudēja Magņitogorskas “Metallurg”, bet Jaroslavļas “Lokomotiv” ar 1:2 piekāpās Maskavas “Dynamo”.