Ozoliņš: Grūti brīži sezonas gaitā pārbaudīs komandas raksturu

24/08/2017 19:03

Grūti brīži sezonas gaitā pārbaudīs Rīgas “Dinamo” komandas raksturu, uzskata rīdzinieku galvenais treneris Sandis Ozoliņš.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” leģendārā Ozoliņa vadībā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) desmitās sezonas otrajā spēlē viesos ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) viesos piekāpās Novosibirskas “Sibirj”, tādējādi sezonu turpinot bez uzvarām.

“Iesākām labi, daudz uzbrukām un veidojām momentus. Otrajā periodā nedaudz pazaudējām koncentrēšanos, sākām zaudēt atsevišķas epizodes. Nonācām trijatā pret pieciem, pēc tam atguvāmies un turpinājām uzbrukt. Nevarējām realizēt momentus, kamēr pretinieki to izdarīja,” pēcspēles preses konferencē stāstīja Ozoliņš.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka sezonas pirmajā mačā rīdzinieki, trešajā trešdaļā nepilnu divu minūšu laikā ielaižot trīs vārtus, izbraukumā ar 1:3 piekāpās Omskas “Avangard”. Savukārt šodienas mačā “Dinamo” dominēja laukumā, taču nespēja pārvērst momentus vārtu guvumos.

“Nedrīkst zaudēt ticību, sezonā vēl ir 54 spēles. Sezonas gaitā būs arī nepatīkami brīži, tie pārbaudīs komandas raksturu,” teica Ozoliņš.

Tikmēr pretinieku galvenais treneris Pāvels Zubovs atzīmēja, ka “Dinamo” hokejisti apspēlēja “Sibirj”, taču uzvaru guva mājinieki.

Turpinājumā tiks aizvadīti vēl divi izbraukuma mači – sestdien rīdzinieki duelēsies ar Astanas “Baris”, bet pirmdien krustos nūjas ar Hantimansijskas “Jugra”. Pēc tam būs piecu mājas spēļu sērija, kas sāksies 31.augustā ar maču pret Maskavas “Spartak”.