Daugaviņš turpina būt rezultatīvs, “Spartak” sagrauj “Sibir”, Indraša “Dynamo” atstāj “sausā” CSKA

25/12/2019 21:05

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kur kā galvenā trenera Deivida Nemirovska asistents strādā Sandis Ozoliņš, piedzīvoja zaudējumu.

“Torpedo” izbraukumā ar 0:2 (0:2, 0:0, 0:0) piekāpās Habarovskas “Amur”.

Abus vārtus mājinieki guva pirmā perioda izskaņā.. Vispirms Danils Faizuļins pēc Hineka Zohornas un Ņikitas Kamalova piespēlēm panāca 1:0, bet vienu minūti vēlāk Aleksandrs Gorškovs pēc Vladislava Ušeņina un Vjačeslava Ušeņina panāca 2:0.

“Torpedo” komandai šis bija pirmais zaudējums pēc divām uzvarētām spēlēm. Tikmēr “Amur” hokejisti svinēja jau trešo uzvaru pēc kārtas.

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš trešdien izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm regulārā čempionāta mačā, palīdzēdams viņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas “Spartak” komandai izcīnīt uzvaru.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā “Spartak” viesos ar rezultātu 5:0 (1:0, 3:0, 1:0) pārspēja Novosibirskas “Sibir”, svinot ceturto panākumu pēc kārtas.

Daugaviņš rezultatīvi asistēja komanda trešajos un piektajos vārtos. Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā pa vārtiem nemeta, kamēr Karsums bija ārpus pieteikuma.

Daugaviņš šajā sezonā 37 spēlēs guvis astoņus vārtus un veicis 16 rezultatīvas piespēles.

Tāpat uzvaru trešdien svinēja uzbrucēja Gunāra Skvorcova pārstāvēta Pekinas “Kunlun Red Star”, kas savā laukumā ar 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) pārspēja Minskas “Dinamo”. Skvorcovs nospēlēja septiņas minūtes un 43 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, uzvarēja divos no sešiem iemetieniem un tika pie divām soda minūtēm.

Tikmēr Miks Indrašis vēl joprojām nav atgriezies laukumā, bet viņa pārstāvētā Maskavas “Dinamo” viesos ar 3:0 (0:0, 1:0, 3:0) pārspēja Maskavas CSKA hokejistus. Indrašis, kuram pirms trim nedēļām salauza degunu, nebija pieteikts šai spēlei.

KHL regulārā čempionāta trešdienas spēļu rezultāti:

Omskas “Avangard” – Čeļabinskas “Traktor” 1:3 (0:1, 1:0, 0:2);

Maskavas CSKA – Maskavas “Dynamo” 0:3 (0:0, 0:1, 0:2);

Čerepovecas “Severstal” – “Sochi” 4:2 (2:2, 1:0, 1:0);

Ņižņekamskas “Neftekhimik” – Kazaņas “Ak Bars” 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Nursultanas “Baris” – Sanktpēterburgas SKA 2:6 (2:3, 0:3, 0:0);

Novosibirskas “Sibir” – Maskavas “Spartak” 0:5 (0:1, 0:3, 0:1);

Pekinas “Kunlun Red Star” – Minskas “Dinamo” 2:1 (1:0, 1:0, 0:1);

Vladivostokas “Admiral” – Jekaterinburgas “Avtomobilist” 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) – pagarinājumā;

Habarovskas “Amur” – Ņižņijnovgorodas “Torpedo” 2:0 (2:0, 0:0, 0:0);