Ozoliņš un “Torpedo” sakauj Rietumu konferences līderi

09/01/2020 22:38

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuras treneru korpusā strādā Sandis Ozoliņš, ceturtdien tika pie panākuma.

“Torpedo” izbraukumā ar 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) pārspēja Rietumu konferences līdervienību Kazaņas “Ak Bars”.

Vispirms pirmajā periodā Vladimirs Galuzins pēc Mihails Fisenko un Alberta Jaruļina piespēlēm izvirzīja vadībā mājiniekus. Otrajā trešdaļā Antons Šenfelds un Danils Verjajevs izvirzīja vadībā “Torpedo” hokejistus. Spēles noslēdzošajās 20 minūtēs vispirms Šenfleds panāca 3:1, bet mača izskaņā Varjajevs trīskāršoja viesu pārsvaru – 4:1.

Kazaņas kluba vārtus šajā mačā sargāja kādreizējais Rīgas “Dinamo” vārtsargs Timurs Biļalovs, kurš šajā mačā tika galā ar 14 no 17 metienus.