Ozoliņš un “Torpedo” sarūgtina Jaka pārstāvēto “Sochi”

09/09/2021 22:05
Sandis Ozoliņš

Uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā šodien izcīnīja Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kas ar rezultātu 2:1 apspēlēja “Sochi”, kuru pārstāv aizsargs Jānis Jaks. “Torpedo”, kuras treneru korpusā strādā leģendārais Sandis Ozoliņš, abus vārtus guva otrajā periodā.

Rezultātu pirmajā periodā atklāja “Sochi”, kad precīzs bija Amirs Garajevs, bet otrajā trešdaļā “Torpedo” rindās Mareks Hriviks un Zijats Paigins panāca 2:1. Ņižņijnovgorodas klubs atlikšajā spēles laikā prata rezultātu nosargāt un izcīnīt uzvaru ar minimālu pārsvaru.

Jaks šajā mačā ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, taču divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu, kā arī izdarīja vienu spēka paņēmienu. Jaks šosezon četrās spēlēs “Sochi” sastāvā guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Citās spēlēs Ufas “Salavat Yulaev” ar 2:1 uzveica Maskavas “Spartak”, Helsinku “Jokerit” ar 6:5 apspēlēja Pekinas “Kunlun Red Star”, bet Novosibirskas “Sibir” ar 2:4 atzina Ņižņekamskas “Neftekhimik” pārākumu.