“Pafbet” bukmeikers iesaka

Ernests Gulbis, Sportazinas.com
foto: EPA/GUILLAUME HORCAJUELO

Latvijas vadošais tenisists (pasaules rangā 256. vieta) pirmo reizi savas karjeras laikā iekļuvis Austrālijas atklātā čempionāta (“Australian Open”) trešajā kārtā pārliecinoši trīs setos uzveicot slovēni Aljažu Bedeni (ranga 55. vieta). Nākamais pretinieks būs pasaules ranga 10. rakete francūzis Gaels Monfīs.

”Pafbet” bukmeikera komentārs: ”Neskatoties uz to, ka Gulbis šobrīd rāda tenisu kā “jaunībā”, mača favorīts ir Monfīs.  Pirmkārt, tāpēc, ka Gulbim ļoti atlētiskais francūzis nekad nav bijis parocīgs pretinieks (trīs mačos trīs zaudējumi). Otrkārt, Gulbim krietni sen nav bijusi iespēja aizvadīt šāda mēroga tenisa maču. Spēle notiks lielākā arēnā un līdz ar to būs sajūta, ka laukums ir lēnāks nekā tas patiesībā ir. Treškārt, Ernests ir nospēlējis papildu trīs mačus kvalifikācijā, turpretī Monfīs abos aizvadītajos mačos izcīnīja visai vieglas uzvaras.”

Gulbis “Australian Open” iesāka ar kvalifikācijas turnīru, kurā bija jāuzvar trīs mačos pēc kārtas. Pirmajos divos dueļos Pafbet bukmeikeru ieskatā latvietis bija favorīts, taču izšķirošajā cīņā par iekļūšanu pamatturnīrā nelielas priekšrocības tika dotas viņa sāncensim.

Tikmēr francūzis turnīru sāka no pamatturnīra un ir izsēts ar 10. Numuru. Vispirms trīs setos uzveikts Taivānas pārstāvis Jens Ksuns Lu, bet pēc tam četros horvātu veterāns un milzis (augums 211cm,  40 gadus vecs) Ivo Karlovičs. Lu šobrīd ATP rangā neatrodas, savukārt Karlovičs ieņem 124. Vietu, tādēļ droši var teikt, ka Monfīsam ar izlozi līdz šim ir paveicies.

Gulbis ar Monfīsu kopumā ticies trīs reizes, visās ciešot zaudējumus. Pirmā cīņa norisinājās 2013. gadā „Grand Slam” raudzes turnīra “French Open” otrās kārtas ietvaros, kur zaudēts četros setos – 7-6, 4-6, 6-7, 2-6. Nākamais savstarpējais duelis norisinājās 2016. gadā Roterdamas ATP līmeņa turnīrā, kur atzīts zaudējums divos setos – 4-6, 4-6, bet pēdējā tikšanās reize bija 2018. gadā Taivānā rīkotajā “Challenger” turnīrā, kur latvietis piekāpās divu setu cīņā – 6-7, 4-6.

“Protams, latvieti nekādā gadījumā nevajag norakstīt pirms laika. Viņa serve šobrīd ir augstākajā līmenī, ja to izdosies noturēt arī šajā mačā – varam piedzīvot pārsteigumu!”, komentē Pafbet bukmeikers.

Nākamajā kārtā šī dueļa uzvarētāju jau gaida planētas piektā rakete Dominiks Tīms, ar kuru Gulbis iepriekš ir kopā trenējis, laikos, kad abus vadīja austriešu treneris Ginters Bresniks.

LIKMES meklē ŠEIT

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par