Pagaidām nav jaunas informācijas izvarošanas skandālā, kurā figurē Porziņģa vārds

Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis | Foto: Adam Hunger-USA TODAY Sports/Scanpix/LETA

Izvarošanas skandālā, kurā figurē Latvijas basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa vārds, pagaidām nav nekādu jaunumu, ziņo “The Dallas News” apskatnieks Breds Taunsends, kurš centies noskaidrot plašāku informāciju no dažādiem avotiem.

Tas nozīmē, ka Porziņģis, visticamāk, ar Dalasas “Mavericks” parakstīs maksimālo līgumu vēl pirms viņa apsūdzība tiks atrisināta. Sagaidāms, ka latvietis, kurš vēlas Dalasā spēlēt ilgtermiņā, saņems piecu gadu maksimālā līguma piedāvājumu par 158 miljoniem dolāru (139 miljoni eiro).

Porziņģis šobrīd ir pilnvērtīgi atguvies no ceļgala krustenisko saišu plīsuma, turklāt vasaras gaitā treniņos strādās ar “Mavericks” komandu. Paredzams, ka, sākoties jaunajai NBA sezonai, latvietis dosies laukumā jau no pirmā mača.

Šī gada sākumā Porziņģis vērienīgā maiņā pārcēlās uz “Mavericks” vienību. Līdzšinējā informācija liecina, ka latvietis pats pieprasīja maiņu, kas arī ātri vien tika īstenota.

Jau vēstīts, ka Porziņģis šogad ticis apsūdzēts kādas sievietes izvarošanā. Medijos iepriekš izskanēja informācija, ka 23 gadus vecais latvietis esot uz savu dzīvokli uzaicinājis kaimiņieni, kuru viņš esot it kā izvarojis. Tas esot noticis 2018. gada 7. februārī jeb neilgi pēc tam, kad Porziņģis pārrāva ceļgala krusteniskās saites.

Ņujorkas policijas departaments (NYPD) pēc tam neapstiprināja apsūdzību, bet sniedza komentāru: “Ņujorkas policija ļoti nopietni attiecās pret seksuāliem uzbrukumiem un visiem izvarošanas gadījumiem, kā arī iesaka ikvienam, kas ir bijis cietušais, par to ziņot, lai policija varētu veikt kārtīgu izmeklēšanu un sniegt atbalstu cietušajām personām.”

Tāpat tika ziņots, ka abas puses esot runājušas par to, Porziņģis varētu samaksāt 68 000 ASV dolāru, lai it kā izvarotā sieviete klusētu par notikušo. Zīmīgi, ka Porziņģa bijušā kluba Ņujorkas “Knicks” vadība par šo faktu informējusi arī “Mavericks”, kad tā latvieti 31. janvārī aizmainīja uz Dalasu.

Līdz šim Porziņģis, kurš izlaida visu aizvadīto sezonu savainojuma dēļ, savas NBA karjeras laikā 186 spēlēs vidēji iemetis 17,8 punktus un izcīnījis 7,1 atlēkušo bumbu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par