Pagaidām neuzvarētais amerikānis plāno noslēgt karjeru boksā, lai pievērstos MMA

16/01/2021 10:07

22 gadus vecais amerikānis Raiens Garsija atklājis, ka pēc četriem gadiem viņš varētu noslēgt boksera gaitas, lai karjeru turpināto jauktajās cīņās (MMA), ziņo ESPN.

Gada sākumā Garsija Dalasā bija pārāks pār Lielbritānijas pārstāvi Lūku Kembelu, tādējādi svinot 21 uzvaru tikpat boksa dueļos un kļūstot par pagaidu čempionu vieglajā svarā pēc Pasaules boksa padomes (WBC) versijas. Savu pirmo cīņu viņš aizvadīja 2016. gada jūnijā.

ESPN reitingā Garsija ieņem ceturto pozīciju starp vieglā svara pārstāvjiem.

“Ja kāds man teiks, ka tās nebija īstas cīņas, jo īstas cīņas ir tādas, kurās tiek izmantotas kājas un žņaugšanas paņēmieni, uzminiet, ko es izdarīšu? Pierādīšu, ka esmu labākais. Es došos uz MMA, lai to pierādītu. Došos un uzvarēšu, lai ko man teiktu. Ja tas būs Konors Makgregors, tad es uzvarēšu arī viņu. Es nesaku to naudas dēļ, nauda mani neinteresē,” teica amerikānis.

Garsija norāda, ka pāreja uz MMA varētu notikt 26 gadu vecumā, kad viņš plāno noslēgt boksera karjeru. “Bet, protams, es varētu atgriezties, lai cīnītos ar cilvēkiem, kuri saka, ka Raiens viņus nevar uzvarēt.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…