Pagājušās sezonas bronzas medaļnieki “Talsu NSS/Krauzers” grauj Ķekavu

10/09/2022 22:01
Talsu NSS/

Pagājušās sezonas bronzas godalgu īpašniece Talsu NSS/”Krauzers” sestdien “Elvi Florbola līgas” vīriešu turnīra spēlē tika pie uzvaras. Talsu NSS/”Krauzers” mājās ar rezultātu 8:2 (2:0, 3:1, 3:1) pārliecinoši uzvarēja “Ķekavu”.

Uzvarētāju rindās Toms Akmeņlauks guva trīs vārtus jeb nokārtoja “hat-trick”, kam pievienoja vēl vienu rezultatīvu piespēli, kamēr pa vienai reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Ralfs Polis, Mariss Bergmanis, Matīss Jorens Švedenbergs, Dilans Kronentāls un Valters Kalnietis. Ķekavas vienības labā vārtus guva Toms Gredzens un Klāvs Jansons, bet Ernests Ronis tika pie divām rezultatīvām piespēlēm.

Citā spēlē SĀC florbolisti savā laukumā ar rezultātu 8:7 (0:3, 5:1, 2:3, 1:0) pagarinājumā apspēlēja RTU/”Rockets”. SĀC veiksmīgi atspēlējās otrajā periodā un trešā perioda ievadā pat panāca divu vārtu pārsvaru, taču turpinājumā pretinieki atspēlējās un mazāk nekā 30 sekundes līdz pamatlaika beigām izrāva neizšķirtu.

Uzvaru nesošos vārtus SĀC labā pagarinājumā guva Rolands Gustavs Vaivads Mājinieku komandā Ralfs Celmiņš un Jēkabs Krists Vīmanis guva pa diviem vārtiem, bet Krists Saldatenoks, Alvis Dāle, Niks Nagliņš un Vaivads pa vienai reizei pārspēja pretinieku vārtsargu. RTU/”Rockets” vienību no zaudējuma neglāba Rainera Miķelsona divi vārti.

Vēl “Valmiera” mājinieku lomā ar rezultātu 6:4 (3:0, 2:2, 1:2) pārspēja “Lielvārde”/”FatPipe”. Valmieriešu uzvaru kaldināja Daniels Urbanovičs un Matīss Salmiņš, kuri guva pa diviem vārtiem, kamēr Kevinam Šmitam un Gvido Laugam izdevās pa vienai reizi raidīt bumbiņu pretinieku vārtos. Lielvārdes komandas labā ar vienu precīzu metienu izcēlās Patriks Cinītis, Didzis Nemme, Armands Skulte un Oskars Tūtāns.

Jau ziņots, ka piektdien sezonas pirmajā mačā “Lekrings” ar 8:4 (3:4, 3:0, 2:0) pārspēja Kocēnu “Rubeni”. Vīriešu konkurencē šosezon cīnās 11 komandas, bet sieviešu sacensībās startēs sešas vienības. Florbola līgas komandas šosezon aizvadīs divu apļu regulāro turnīru, pēc kura astoņas spēcīgākās vienības iekļūs izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfināli un pusfināli ritēs sērijās līdz četrām uzvarām, bet čempioni un bronzas medaļu ieguvēji tiks noteikti Superfinālā, kas notiks “Arēnā Rīga” 2023.gada 15.aprīlī. Pagājušās sezonas finālmačā “Lekrings” ar 5:4 pārspēja 2020./2021.gada sezonas čempioni Kocēnu “Rubeni”.