Pahara sapnis par “Southampton” trenera amatu pagaidām vēl nepiepildās

05/12/2018 15:27
Nokopēts
Marians Pahars, www.sportazinas.com

Latvijas futbola leģendas un pašreizējā trenera Mariana Pahara sapnis par darbu Anglijas Premjerlīgas futbola komandā “Southampton” pagaidām vēl nav piepildījies, jo vienība galvenā trenera amatā iecēlusi austrieti Ralfu Hāzenhītlu.

Jau ziņots, ka Pahars iepriekš intervijā britu medijam “Independent” atklāja, ka viens no viņa sapņiem ir kādudien kļūt par Anglijas komandas “Southampton” galveno treneri. Šajā klubā viņš aizvadīja savus karjeras spilgtākos gadus.

Tomēr pagaidām viņa sapnis vēl nav piepildījies, jo “Southampton” nolīgusi kādreizējo Vācijas Bundeslīgas vienības “Leipzig” galveno treneri Hāzenhītlu.

“Southampton” šonedēļ no amata atbrīvoja līdzšinējo galveno treneri Marku Hjūzu, kurš komandu vadīja astoņus mēnešus, bet Hāzenhītls kopš maija bija bez darba, viņam ar Leipcigas vienību iepriekš strādājot divus gadus.

Hāzenhītls jau savā pirmajā sezonā pie “Leipzig” stūres aizveda komandu līdz negaidītai otrajai vietai Bundeslīgas kopvērtējumā. Viņš vadību pārņēma pēc tam, kad Leipcigas klubs nopelnīja ceļazīmi uz Vācijas spēcīgāko līgu.

Savukārt 42 gadus vecais Pahars, kurš aizvadītajā sezonā strādāja par “SynotTip” Virslīgas kluba “Jelgava” galveno treneri, spēlētāja karjeras laikā tieši “Southampton” vienībā ieguva atpazīstamību ne tikai Latvijā, bet arī Anglijā. “Svēto” sastāvā Marianam kopumā laikā posmā no 1999. līdz 2006. gadam 137 mačos 43 precīzi sitieni un 14 rezultatīvas piespēles.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām