Pakjao atbild Meivezeram: Citi izaicina amatierus, lai nopelnītu naudu… Es vēlos cīnīties ar labākajiem!

28/06/2021 16:18
Nokopēts
Floids Meivezers un Menijs Pakjao, www.sportazinas.com

Slavenais filipīniešu vieglā svara bokseris Menijs Pakjao (62-7) atbildējis savam kādreizējam konkurentam Floidam Meivezeram (50-0), kurš nesen krizitēja Pakjao par viņa lēmumu 42 gadu vecumā turpināt karjeru, nevis noslēgt to. “Žēl noskatīties, ka savā vecumā viņam vēl jāaizvada cīņas,” pēc cīņas ar “Youtube” zvaigzni Loganu Polu sacīja Meivezers. “Es šīs paraugcīņas aizvadu tāpēc, ka to vēlos, nevis tādēļ, ka man tas ir jādara.”

Pakjao pēdējo reizi ringā devās 2019. gada vasarā, toreiz svinot uzvaru pret Kītu Tūrmanu (29-1) un iegūstot Pasaules boksa asociācijas (WBA) titulu. Viņš to zaudēja, jo pārāk ilgi neaizstāvēja, taču tagad Pakjao plāno aizvadīt nākamo dueli, 21. augustā mērojoties spēkiem ar Erolu Spensu (27-0), kuram pieder Pasaules boksa padomes (WBC) un Starptautiskās boksa federācijas (IBF) jostas.

Pakjao filipīniešu pārraidē “Power & Play” atzina, ka karjeru neturpina naudas dēļ. “Es neesmu kā daži citi puiši, kuri boksējas tikai naudas dēļ. Dažs labs izaicina amatierus tikai, lai nopelnītu naudu, bet es vienkārši vēlos cīnīties un izaicināt labākos! Ja es cīnītos naudas dēļ, izvēlētos sev pretiniekos kādu amatieri.”

Pakjao nākamais pretinieks Spenss karjeras laikā nav zaudējis nevienu cīņu. “Kādēļ, lai es mēģinātu cīnīties ar līdz šim neuzvarētu sportistu, ja mans mērķis būtu nauda? Tā būs īsta cīņa! Cīnos, jo tā ir mana sirdslieta un tādēļ ka man patīk uzveikt vēl neuzvarētus cīkstoņus, lai godinātu savu valsti.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5
3.4
1.77
3.1
3.1
2.4
1.55
4.1
6
1.28
5.5
11
2.05
3.75
3.3
2.2
4
2.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām