Pakjao par Meivezeru: Viņš ir līdz nāvei pārbijies atkal man stāties pretī ringā

15/10/2022 22:14
Nokopēts
Menijs Pakjao

Filipīnu boksa leģenda Menijs Pakjao pirms decembrī gaidāmās pārbaudes cīņas ar korejiešu jauktās cīņas mākslas (MMA) speciālistu Deikjongu Jū preses konferencē atzinis, ka netic, ka viņš kādreiz atkal dosies ringā pret ASV boksa spīdekli Floidu Meivezeru.

Abi leģendārie bokseri jau savu karjeru norietā 2015. gadā aizvadīja cīņu, kurā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Meivezers. Kopš tā laika abi ir aizgājuši no profesionālā boksa, taču, būdami divi no lielākajiem uzvārdiem sporta vēsturē, viņi neizbēgami tiek regulāri iztaujāti par atgriešanos ringā vai pat iespējamu revanšu.

Tomēr notikušajā preses konferencē Pakjao ātri apturēja visas fanu cerības uz revanšu, jo viņš netic, ka cīņa ar amerikāni varētu notikt. “Es nedomāju, ka tas notiks, jo viņš ir līdz nāvei pārbijies atkal man stāties pretī ringā. Jau no gala sākuma viņš ir izskatījies iebiedēts un nav vēlējies stāties pretī. Varbūt viņš piekristu izklaides cīņai, bet es vēl nezinu,” teica filipīnietis.

Pats Meivezers medijiem ir konsekventi teicis, ka viņš vairs nekad neatgriezīsies ringā profesionālā cīņā, bet tikai pārbaudes cīņās pret pretiniekiem, kuri nevar reāli viņu ievainot – pērn jūnijā amerikānis devās ringā pret “YouTube” zvaigzni Loganu Polu, kā arī diviem Japānas MMA cīkstoņiem un savu sparinga partneri.

Par karjeras beigām paziņo Filipīnu boksa superzvaigzne Pakjao

Boksa leģenda Pakjao izvirza savu kandidatūru Filipīnu prezidenta vēlēšanām

Pols un Meivezers aizvada astoņu raundu cīņu

Meivezers nespēj atvadīties no boksa un vēlas vēlreiz doties ringā ar Makgregoru

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām