Pakjao pārliecinoši uzveic Brouneru un met izaicinājumu Meivezeram

Menijs Pakjao, sportazinas.com
Foto: FOX Sports

Filipīniešu bokseris aizvadītajā naktī Lasvegasā pēc punktiem uzvarēja amerikāni Adrienu Brouneru, saglabājot WBA čempiona titulu pusvieglajā svarā.

40 gadus vecajam Pakjao tiesneši uzvaru piešķīra vienbalsīgi: 117:111, 116:112 un 116:112.

Pakjao šī bija jau 61. uzvara viņa profesionāļa karjerā, bet zaudējumus viņš piedzīvojis sešas reizes, divas reizes aizvadot cīņas, kas beigušās ar neizšķirtu. 29 gadus vecajam Brouneram šī bija ceturtā neveiksme 39 cīņās.

Pēc uzvaras filipīnietis meta izaicīnājumu leģendārajam ASV bokserim Floidam Meivezeram junioram, kurš gan iepriekš pavēstījis par karjeras noslēgšanu. Zīmīgi, ka Meivezers cīņu vēroja klātienē. Amerikāņu bokseris iepriekš izteicās, ka gatavs runāt par vēlvienu cīņu ar Pakjao, ja viņš uzveiks Brouneru.

“Pasakiet viņam, lai atgriežas ringā – varam aizvadīt vēl vienu cīņu… Esmu gatavs cīnīties atkal,” sacīja Pakjao, kura ģērbtuves pirms cīņas apmeklēja arī Meivezers, novēlot bokserim veiksmi.

Abi pasaules boksa izcilnieki Meivezers un Pakjao savu dueli, kas tika nosaukts par “Gadsmita cīņu”, aizvadīja 2015. maijā Lasvegasā, virsroku pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma gūstot Floidam. Tomēr filipīnietis ir pārliecināts, ka abi spīdeklī ringā tiksies vēlreiz jau nākamgad, un Pakjao revanšēsies par sāpīgo zaudējumu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par